ETİK HACKER Olarak Para Kazanma Eğitim Seti

Öncelikle hacker dediğimiz kişi bildiğiniz sistem açıkları bulan ve genelde bunu hobi olarak yapan kişi veya kişilerdir. Hackerler üç gruba ayrılır; Beyaz Şapkalı, Gri Şapkalı, Siyah Şapkalı. Bizim size anlatacağımız etik hacker yani beyaz şapkalı hacker eğitim seti. Bu seti alarak hackerlik işini meslek haline getirebilir ve yasal olarak çalışabilirsiniz.

Etik hacker olarak bir firmada işe girebilir ve firmanın güvenlik açıklarını bularak firmanın güvenlik açıklarını kapatabilirsiniz. Bu iş karşılığında maaşlı olarak çalışacaksınız. Yani bir nevi sosyal saldırıları engelleyen bodyguardlık görevini üstleneceksiniz.

Etik Hacker Eğitim Seti’ni satın alarak yeni bir meslek edinebilir ve ciddi rakamlar kazanabilirsiniz. Birçok hackerin amacı bir gün etik, beyaz şapkalı hacker olmaktır. Bunun için işe alınırken bir takım özel testlerden geçirilirsiniz. Bunun sonunda ücretle çalışan bir hacker olursunuz. Ve çalıştığınız firmanın güvenliğinden sorumlu olmaya başlarsınız.

İlk düşünüşte zor gibi gelse de bu eğitim seti ile bu zorluğu ortadan kaldırıyoruz. Normal bir hackerin firmaların güvenlik açıklarına girmeleri yasal değildir. Bu kuralı ihlal durumunda para ve hapis cezaları vardır. Tabi herkes yakalanmıyor. Yakalanmayınca da firmalara ciddi zararlar veriyorlar. Bu nedenle firmalar etik hackerlere ihtiyaç duyuyorlar.

Günümüzdeki birçok firmanın ihtiyacı bu nedenle etik hackerdir. %100 etik hacker eğitim seti alarak hem hackerlik sırlarını öğrenir hem de bu yolda çalışan bir işçi olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için buraya bakınız.

 

 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Ali Tekin

Hacker olmak tüm internet kullanıcılarının hayalidir belkide 🙂 Bende bu işlere biraz meraklıyımdır. İnternette araştırıyordum bu kaynağı buldum. Etik Hackerlık dersleri olması yasal anlamda da önemli. Set gayet güzel bilgilerle dolu.