Apple’da Çalışarak Evden Para Kazanma

Gelişen teknolojiyi ve interneti yakından takip eden kullanıcılar, kendilerine ek iş bulabilmek amacıyla çeşitli evden para kazandıran işleri araştırarak kendine ek gelir sağlamak istiyor. Peki, evden çalışarak tam zamanlı bir işiniz olmasını istemez misiniz?

İşte bu noktada devreye Apple giriyor. Gün içerisinde teknoloji ile iç içe olmak isteyen, bunun yanı sıra diğer insanlara da teknoloji konusunda yardım etmek isteyen kişiler, Apple bünyesinde çalışarak müşteri danışmanlığı yapabilir ve bu sayede sigortalı ve tam zamanlı bir işe sahip olabilir.

Peki tam olarak ne yapıyoruz Apple bünyesinde? Müşterilere sunduğu destek hizmetlerini arttırmayı amaçlayan çeşitli firmalar da bu yöntemleri kullanarak müşteri destek hizmetlerini üst seviyeye çıkartmayı amaçlıyor. İşe başvuran kişiler için Apple tarafından online olarak destek hizmetleri için eğitim veriliyor. Yaklaşık olarak bir hafta süren eğitim çalışmasının ardından ise çalışmaya hazır hale geliyorsunuz.

Apple Müşteri Desteğini Kuvvetlendirmek için Çalışıyor

Apple tarafından sunulan her türlü cihaz için teknik destek ekiplerine ulaşmak isteyen kullanıcılar öncelikle evden çalışan danışmanlara ulaşıyor. Bu saniyeden sonra çalışan danışmanların müşterilere karşı nazik, kibar ve anlayışlı olmaları gerekiyor.

Evden Çalışmaya Hazır Olun!

Günümüzün en büyük derdi trafik ve iş stresi. İnternetten para kazanma yöntemleri arasında gerçekten karlı bir iş olarak ise karşımıza Apple bünyesinde danışman olarak çalışmak çıkıyor. Bu işin en karlı yanı ise Apple tarafından size bütün ekipmanların verilecek olması. Çalışma için lazım olacak bilgisayar iMac olarak size teslim ediliyor, içerisinde ise kullanmanız gereken bütün programlar kurulu olarak gönderiliyor. Bunun yanı sıra çalışma masası ve ergonomik sandalye de tarafınıza iletiliyor. Çalışma esnasında kullanacağınız kulaklık da bu ekipmanların arasında. Sahip olmanız gereken tek şey ise internet bağlantısı. Apple tarafından belirlenecek olan zaman aralıklarında çalışabileceğinize inanıyor iseniz bu işi denemenizde fayda var. Çünkü bu iş esnasında canlı destek ekipleri tarafindan eğitim görürken bile para kazanmaya başlıyorsunuz. Bununla birlikte müşteri ile görüşme halinde iken beklenmedik bir durum ya da hazırlıksız yakalandığınız bir soru ile karşılaşırsanız bu soruyu ekip yöneticisi ile canlı olarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bu işte çalışmanın size sağlayacağı bir diğer fayda ise sigorta ve net maaş alıyor olmanız. Bunun yanı sıra izin alacağınız zamanlar için de maaşlı izin kullanma hakkınız bulunmaktadır. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı bütün çalışanlar ise Apple hizmet ve cihazlarından personel indirimi hakkını kullanabiliyor. Çalışma performansına göre ise bir danışman olarak ise başlayıp grup yöneticisi ve daha büyük yerlere gelme şansınız bulunuyor.

ba15706545a38c08324bd4db362ffede-e1470034902595 Apple’da Çalışarak Evden Para Kazanma Ek İş

Apple’da Çalışarak Evden Para Kazanma

Çalışma Seçenekleri Nelerdir?

Eğer Apple’da evden çalışan danışman olarak işe başlarsanız bu koşullarda müşteri ile ilk temasa geçen görevli siz oluyorsunuz. Yani karşınıza çıkan bir müşteri için ilk adımı nazik ve kibar bir şekilde atmanız gerekiyor. Sakin ses tonunu ile müşterinin sorununu çözeceğinizden emin olmasını sağlamanız gerekiyor.

Eğer Apple’da ekip yöneticisi olarak çalışacak iseniz sizin altınızda çalışan danışmanların gelişim sürecini takip etmeniz gerekiyor. Bu düzeyde hem müşterilere karşı hem de danışmanlara karşı motive edici bir tavır sergilemek gerekiyor.

Eğer Apple’da bölge müdürü olarak çalışıyor iseniz bulunduğunuz bölgede çalışan ekip yöneticilerini denetlemekten sorumlu olacaksınız. Yapmanız gereken ise ekip yöneticilerini ve ekip çalışanlarını müşteri odaklı çalışmaları icin teşvik etmeniz gerekiyor. İstediğiniz zaman ya da ekip yöneticilerinin performansında azalma fark ettiğiniz zamanlarda ekip yöneticileri ile aranızda toplantılar düzenleyebilirsiniz.

Kendinize uygun pozisyonları www.apple.com/jobs/tr/ adresinden seçip başvuruda bulunarak sizlerde artık Apple’ın iş dünyasına adımınızı atabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar