Artık Müzik Dinleyerek İnternetten Para Kazanacaksınız

İnternet ve bilgisayar her geçen gün bir eğlence, zaman geçirme aracı olmaktan çıkıp; artık bir kazanç kapısı haline döndü. Herkes internetten para kazanma yolları arasında kendine uygun olan bir veya birkaç yol seçerek para kazanıyor. Biz de bu yolda yeni fikirler üreterek, sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu yazıda hem eğlenceli, hem de çok fazla çaba göstermeden, internet aracılığıyla nasıl para kazanacağınız konusunda yepyeni bir kazanç yolundan bahsedeceğiz. İşte, evde, parkta, toplu taşıma aracında yani her yerde müzik dinleyerek internetten para kazanacaksınız. Nasıl iyi fikir değil mi?

Slicethe Pie

Bu siteyi kullanabilmek için Avrupa’da ya da Amerika’da yaşıyor olmanız gerekiyor. Ancak üyelik alırken e-posta adresinizi PayPal hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresi olarak girerek siteden yararlanabilirsiniz. Ayrıca siteye üye olurken yaşadığınız ülkeyi Avrupa ya da Amerika olarak belirlemeniz gerekiyor. Kayıt olurken adres bilgilerinizi Türkiye olarak yazarsanız sisteme üye olabilirsiniz ancak şarkı alamazsınız. site üzerinde ise her şarkı 5 ile 10 cent arasında bir para getiriyor. bu para sürekli olarak dinlediğiniz şarkı sayısına göre hesabınızda artış gösteriyor. hesabınızda 10 dolar biriktikten sonra ödeme bildirimi yaparak bu parayı PayPal hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

Musicxray

Bu platformda bir önceki gibi dinleyerek para kazandıran bir site. İlk seçeneğe göre daha karlı olan Musicxray  yine aynı mantık ile çalışıyor. Ancak bu site üzerinden şarkı dinleyebilmek için Facebook hesabınızı Site ile senkronize etmeniz gerekiyor. Ayrıca  site üzerinde dinlediğimiz şarkı kategorilerini ne kadar birbirinden uzak seçerseniz şarkı alma ihtimaliniz o kadar fazla olacaktır bu site her şarkı başına  10 cent ödeme yapıyor ve hesabınızdaki para 20 dolara ulaştığında PayPal hesabınıza gönderebiliyorsunuz.

Radio Loyalty

Bu site üzerinden kazanma olayı biraz daha farklı. İşleyiş mantığı aynı olan site üzerinde dinlediğiniz şarkının uzunluğuna bağlı olarak puan kazanıyorsunuz. Bu puanları ise isterseniz PayPal hesabınıza para olarak çekebilir ya da herhangi bir internet mağazası için hediye çeki alabilirsiniz.

Hit Protector

Bu sitede diğerleriyle aynı mantıkta çalışıyor. Site üzerinde size her gün belirli sayıda dinlemeniz için şarkı gönderiliyor ve bu şarkıları en az 90 saniye dinledikten sonra şarkı hakkında yorum yapmanız gerekiyor. Dinlediğiniz her şarkıdan bir kaç puan kazanıyorsunuz ve belli bir puan seviyesinde geldikten sonra isterseniz bu puanları online alışveriş mağazalarında hediye çekine dönüştürebilir ya da PayPal hesabınıza direkt olarak çekebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar