Borsa Koçu Dijital Eğitim Kitabı

Borsa Koçu Ayşe KABASAKAL’dan Muhteşem Bir Eser

Borsada kaybetmiş biri olabilirsiniz. Borsaya yeni başlayan ve çok kazanmak isteyen biri de olabilirsiniz. Tabi nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz.

Sizler için yazılmış olan borsa koçu kitabı Ayşe KABASAKAL tarafından hazırlanmış ve herkesin kazanması için oluşturulan stratejileri bu kitapta derlemiştir. Ayşe KABASAKAL yaklaşık 11 yıllık borsa hayatında hiç kayıp yaşamamış biri olarak bu kitabı hazırladı. Yani nasıl güveneyim gibi bir şüpheye düşmenize gerek yok. Borsada her gün onlarca kişi kayıp yaşarken kazançları kat ve kat artıranları da duymuşsunuzdur çevrenizde.

Ayşe KABASAKAL’ın amacı herkes kazansın yönündedir. Borsadaki yatırımınızı Ayşe KABASAKAL’ın hazırladığı kitapla kat ve kat artırabilirsiniz. Tabi öncelikle bu müthiş eseri satın almalısınız. Satın aldıktan sonra içeriğinde bulunan onlarca taktiği dikkatlice okumalı ve aynı şekilde hareket etmelisiniz. Tabi bu başarı adım adım ilerleyecektir öncelikle. Unutmayın ki damlaya damlaya göl olur demiş atalarımız.

Borsada uzun yıllardır işlem yapan biri olmanız veya yeni bir işlem için girmiş olmanız önemli değil tek önemli olan şey okuma bilginizdir. Çünkü bu borsa koçluğu kitabını iyi okumalısınız. Bu kitaptaki her şeyi yaptığınız takdirde yatırımınız sürekli artış gösterecektir.

Ayşe KABASAKAL’ın hazırladığı bu kitap size atacağınız adımları, hisse senedi alırken dikkat edilecek hususlar gibi birçok şeyi öğretecek ve en ince ayrıntısına kadar anlatacaktır.
Eğer bir kişi bu kitabı tamamen okuyup sabırlı bir şekilde söylenenleri uygularsa zarar etmesi söz konusu değildir.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Nuri Teksöz

Ya ben bu borsa işine girmeyi ne zamandır düşünüyordum ama bir türlü sistemi çözememiştim. Setteki anlatım çok güzel çok açıklayıcı , çok hoşuma gitti. Kadın borsada hiç kaybetmemiş inşallah bende öğrenecem 🙂 Teşekkürler set için.

mehmet

Arkadaşlar kitabı bitirdim , gerçekten Ayşe KABASAKAL bu bilgilerle bütün ön yargılarınızı yıkmaya geliyor . Borsa sürekli değişkenliği birden sizi zengin ederken bir anda eli boşta bırakabiliyor fakat bu kitaptaki püff noktalar Ayşe hanımın hiç kaybetmemesinin nedenleri burada yatıyor ilk başta çekindiğim noktalar oldu fakat kitap içerisinde ki teknik ve temel analizler bütün şüphelerimi ortadan kaldırdı tavsiye ederim.

Hakan Akdağ

Ayşe Kabasakal hanımın kitabını daha öncede duymuştum. mehmet beyin yorumuna istinaden bende okuyacağım. Borsa anlaşılması zor bir mecra bakalım becerebilecekmiyim 🙂