Çılgın Tavuklar ile Oyun Oynayarak Para Kazanın

İnternetten para kazanma yolları içerisinde bir diğer seçeneğimiz de online oyunlar oynayarak para kazanmaktır. Hem eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz, hem boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz, hemde kazanç elde edebileceğiniz yöntemlerden biridir. Online oyunlarda büyük gelirleri hedeflemek yanlış olur ancak düzenli olarak ilgilenilirse oyuncular için iyi bir ek gelir kaynağı haline gelebilir.

İnternet üzerinden birçok oyun bulunmaktadır ancak bunlar içerisinde en çok ilgi çeken ve popüler olan oyunlardan bir tanesi de çılgın tavuklar oyunudur.

Oyunu genel olarak anlatmak gerekirse şöyle anlatabiliriz. Sizin bir çiftliğiniz oluyor. Bu çiftlikte sadece tavuklarınız var. Bu tavuklarınız belirli zaman aralıklarıyla yumurtluyor. Bu yumurtaları satarak para kazanıyorsunuz. Şimdi oyunu sizlere biraz daha detaylı anlatayım. Oyun içerisinde Pamuk, Kızarık, Benekli, Domdom, Çilli ve Pofuduk olarak 6 adet tavuk vardır. Bu tavukların ücreti ve üretimi farklıdır. Pofuduk haricinde diğer tavukları oyun parası ile yani akçe ile alabilirsiniz. Pofuduk ise oyunun en fazla üretime sahip tavuğu olduğu için gerçek tl ile satılmaktadır. Oyun ilk başta size 1500 akçe verir bu akçeyle alabileceğiniz en uygun tavuk pamuktur. Pamuk oyunun en ucuz tavuğudur. Tabi ki ucuz olunca üretimi de düşük olur. Pamuk adlı tavuğun üretimi saatlik 90 yumurtadır. Oyun başında verilen akçe ile 2 adet pamuk adlı tavuğu alabilirsiniz. Oyunun şu anda en karlı tavukları benekli ve pofuduktur. Oyuna herhangi bir yatırım yapmadan para kazanmayı düşünüyorsanız önünüzde çok yol var demektir.

Oyun içerisinde birde yumurta deponuz var. Eğer bu depo dolduğunda boşaltmazsanız depo boşalana kadar yumurta alamazsınız. Bu depoyu elbette büyültebiliyorsunuz. Tabi oyuna para yatırmazsanız büyültmek için oldukça fazla zaman harcamanız gerekir. Eğer oyuna para yatırırsanız daha hızlı şekilde para kazanabilirsiniz.

lgın-tavuklar-e1479118145767-1 Çılgın Tavuklar ile Oyun Oynayarak Para Kazanın Para ve İş

Oyunda sattığınız yumurtaların %75’i oyun para olan akçeye, %25 ise tl bakiyesine dönüşür. Bu tl bakiyesini çekebilmeniz için ödeme puanı denilen bir sistem var. Bu ödeme puanı oyun içerisinde akçe karşılığında aldığınız bir puandır. 1 ödeme puanı 1tl’ye eşittir. 1 ödeme puanı almak için de 1000 akçe karşılığında alabiliyorsunuz. Ödeme puanını her zaman alamıyorsunuz. Çünkü sınırlı sayıda stoğa geliyor ve bu stok çok hızlı bir şekilde bitiyor. Herhangi bir saatte rastgele ödeme puanı sisteme ekleniyor. Haftada bir kez de toplu olarak ödeme puanı dağıtılıyor. Bu dağıtım genellikle pazar günleri oluyor ve en fazla 8000 adet stoğa ekliyorlar. 8000 adet çok fazla gibi gözükebilir ama 30 ile 60 saniye arasında bu stok tükeniyor. Ödeme puanı alırken çok hızlı olmanız gereklidir. Eğer yumurta üretiminiz 100.000’i geçerse 50.000 akçe karşılığında 1 ödeme puanı alabiliyorsunuz ve sınırsız sayıdadır. Bu sistem üretimi çok yüksek olan kişiler için eklenmiştir. Para çekimlerini ise papara da bulunan hesabınıza çekebiliyorsunuz ve çektiğiniz anda hesabınıza yatıyor. Oyun içerisinde biriken tl bakiyenizi oyun parasına dönüştürerek faydalanabilirsiniz. Eğer oyuna para yatırmadan geliştirmek isterseniz uzun bir süre bu işlemi yapmanızı tavsiye ederim.

Oyuna yeni özelliklerde ekleniyor. Oyunların en popüler olaylarından biri olan kutu kırdırma işlemi bu oyunada eklenmiştir. Karşılığında tavuk, akçe, depo, akçe ve ödeme puanı kazanabilirsiniz. Tabi ki bu sistem tamamen şans sistemidir.

Oyun içerisinde ekstra para kazanma yöntemlerinden birisi de referanslardır. Referans linkinizden üye olan kişilerin sattığı her yumurtanın %15’i size gelmektedir. Eğer referansınız oyuna para yatırırsa yatırdığı paranın %15’i size ödeme puanı bakiyesi olarak ekleniyor.

Oyuna 100tl gibi bir yatırım yaparak 2 ay boyunca aktif bir şekilde bu oyunu oynarsanız yatırdığınız paranızı çıkarırsınız.Eğer çiftliğinizi geliştirirseniz haftalık olarak 50tl gibi bir para çekmek mümkün tabi bu durum değişebilir daha fazla aktif oynarsanız daha fazla para kazanabilirsiniz.

www.cilgintavuklar.com/

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Blckby55

Diger oyunlara gore mesela altin yumurtlayan tavuk ona gore geride bi oyun