E-Kitap Yazarlığı

E-Kitap Yazarak İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanma yolları ile alakalı olarak sizlere sitemizin geniş kapsamlı içeriği sayesinde en iyi, doğru ve etkili yöntemleri sunma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyoruz. Hepinizin bildiği üzere kısa bir zaman dilimi içerisinde online ortamdan kazanılan paraların çok ciddi rakamlara ulaşması ve bu rakamların ciddi meblalar ile tabir edilmesi insanları bu yola itiyor. Para kazanabilmek için çeşitli yeteneklerinizin olması tabi ki şart. Kitap çevirmenliği, örnek olarak artık internet üzerinden para kazanabilmek için sizler için yeterli bir yetenek olacaktır. Nasıl böyle bir şey mümkün olabilir? Artık her şey online ve mobil ortamdan bizlere sunulabiliyor.

E-kitap yazarak para kazanmak, son dönemlerde ciddi anlamda para kazandıran yöntemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. İnsanlar artık kitap okuma konusunda bilinçli hale geliyor ve müptela durumuna dahi gelebiliyorlar. E-kitap sistemlerinin gelişmesi ile birlikte online ortam için mobil cihazlara özel olarak kitap çeviren, hazırlayan kişiler de ciddi anlamda para kazanabilme şansına da sahip olabiliyorlar. Bu bir yetenek meselesidir ve detayları şu şekilde inceleyerek fikir edinmenize yardımcı olacağız.

fft99_mf600510 E-Kitap Yazarak İnternetten Para Kazanma Para ve İş

E-Kitap Yazarak Para Kazanma

E-Kitap Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Wattpad isimli bir uygulama mevcuttur ve bu uygulama sanal e-kitap kütüphanesidir. İnsanların hazırladıkları e-kitap ürünlerini kendi bünyesinde sunarak para kazanmalarına da yardımcı olan gelişmiş bir sistemdir. Bu aşamada sizlere sunulan şablonlar da olduğundan dolayı sizlerin bu aşamada yapmanız gereken tek şey yazmak ya da çevirmek. Sonrasında şablonu okuyarak fikir sahibi olabileceksiniz. Detayları ise maddeler ile sizlere anlatmak isteriz.

  1. Elinize bir kitap alın. Bu kitap TÜRKÇE ya da herhangi bir dilde olabilir.
  2. İnternet üzerinden e-kitap halinin olup olmadığını araştırın.
  3. Sonrasında eğer yok ise internet üzerinden e-kitap şablonu indirin.
  4. TÜRKÇE bir kitabı olduğu gibi şablona aktarabilir, İngilizce ya da farklı dillerde ki herhangi bir kitabı anlık olarak çevirip aynı şekilde şablona aktarabilirsiniz.
  5. Bu şablonu daha sonrasında Wattpad uygulamasında ya da daha farklı uygulama kütüphaneleri araştırarak online ortamda yayınlayın ve para kazanın.

Bunun dışında kendinize özel kendi çevirilerinizi ve kitaplarınızı içeren bir e-kitap web sitesi açabilir ve insanlara mükemmel ötesi seçenekler sunabilirsiniz. Bu seçenekleri web sitenize ADSENSE REKLAM YERLEŞİMİ yaparak da ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Kısacası her anlamda ciddi paralar kazanmak istiyorsanız e-kitap sektörü sizler için mükemmel bir gelir kapısı olmaya aday.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Fatih Aslan

Makaleye benimde eklemek istediğim bir kaç bir şey var , öncelikle kelime dağarcığınıza güveniyorsanız online günlük yaparak bir e-kitap oluşturabilirisiniz gerçekçilik kazandırır 🙂
ve belirttiğiniz üzere internette bulunmayan bir kitabı da aktararak para kazanabilirsiniz öncelikle kendinize bir e-kitap sitesi açmak ile başlayabilirsiniz başka kişilierinde kendi kitaplarını paylaşabileceği bir platform ve bu şekilde sitenizi büyüterek reklam alarak para kazanabilirsiniz.

Ceyda Düzen

Merhaba, e kitap yazarak para kazanmaya 3 ay önce başladım. Tek bir kitap halinde değil de günlük olarak yayınladığım sayfalar için para kazanıyorum. Bu sayede hem okuyucular merak içinde kalıp sabırsızlanıyor hem de daha fazla kazanç sağlıyorum.

Sengul Bilgin

E kitap dediginiz ney ?