Elit Çiftlik Oyunu İle Para Kazanma

Online çiftlik oyunu ile para kazanmak istermisiniz? Kendi banka hesabınıza çekebileceğiniz TL. ve Elit paranız ile çiftlik oyununu oynayabiliyorsunuz. Oyunda elit para ile hayvanlar satın alarak süt ve yumurta satıyorsunuz.

Süt ve yumurta satarak gerçek TL. ve Elit para kazanıyorsunuz. Referans sistemiyle referansların satacağı yumurta ve sütlerden %10 oranında TL. ve Elit para kazanıyorsunuz. Oyuna yatırım yaparak ve referans sağlayarak daha hızlı kazanç elde edebilirsiniz.

Oyunda saatlik yumurta ve süt üretimi vardır. Hesabınıza giriş yapmasanız bile saatlik olarak yumurta ve sütleriniz deponuza yüklenir. Oyunda hızlı bir şekilde para kazanmak için deponuzun kapasitesini yükseltmeniz gerekiyor. Oyuna sürekli giriş yapıp pazar bölümünden deponuzdaki yumurta ve sütleri satarak gerçek TL. ve Elit paralarınız hesabınıza yüklenir. Referans yarışmasına katılarak ekstra TL. kazanabilirsiniz.

Elit çiftlik bonus bölümünde ise 24 saatte bir kullanabileceğiniz bonuslar vardır. Siteye yeni bonuslar eklenecektir. Kısa bir süre sonra Android uygulaması da yayına girecektir.

Oyuna kayıt olmak için www.elitciftlik.com adresine tıklayın.

 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar