en ilginç para kazanma yolları

En İlginç Para Kazanma Yolları

İnternette gün geçmiyor ki, farklı bir kazanç sistemi çıkmasın karşımıza. Sınırları zorlayan internetten para kazanma yolları artık daha da global hale geliyor. İnsanlar sadece kendi ülkeleri içerisinde bulunan bir kazanç sistemiyle değil dünya genelinde uygulanan kazanç sistemleriyle daha çok kazanabilecekleri ve kazanırken de eğlenebilecekleri yöntemleri aramaya başladılar. Biz de her zaman olduğu gibi klasik kazanç sistemlerinin dışına çıkarak sizlerinde ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz en ilginç para kazanma yollarıyla ilgili ufak bir araştırma yaptık. Ve bakın karşımıza neler çıktı.

Profesyonel uykucu

 

Öncelikle uyumayı çok sevenler ile başlayalım. Uyumayı çok sevenler, uyurken para kazanacağınızı biliyor muydunuz? Dünyanın bir çok yerinde yatak üreten firmalar, ürettikleri yatakların uyku kalitesini ölçmek için profesyonel uykucularla çalışıyor. Bu kişiler firmaların hazırlamış olduğu yatakta hem güzel bir uyku çekiyor hem de karşılığında para alıyor.

 

memleket toprağı satarak para kazanma

 

Memleket toprağı satarak para kazanma yöntemiyle devam edelim. Amerika’da yaşayan İrlandalı Tipperary Pat Burke, göçmen İrlandalılar’ ın öldüklerinde mezarlarına serpilmesi için İrlanda toprağı, yani memleket toprağı satması ilginç kazanç yollarından diğeri.

 

civciv cinsiyetini belirleyerek para kazanma

 

Civcivlerin cinsiyetini tahmin edebiliyor musunuz? Eğer bu konuda uzman biriyseniz çok para kazanacaksınız demektir; çünkü Türkiye’ de bu işi yapan sadece 17- 18 kişi var ve ayda 11 Bin- 12 Bin TL arasında bir kazançları var haberiniz olsun.

 

profesyonel ağıtçı

 

Özellikle Afrika’ da ölen birisinin çok önemli biri olduğunu gelen konuklarına gösterebilmek için bu işi meslek edinmiş, özel yas tutucu, profesyonel ağıtçı tutmaları da ilginç kazanç sistemleri olarak gösterilebilir.

 

Golf topu toplayıcısı

İnternetten para kazanma başlığı altında incelemek istediğimiz bu ilginç para kazanma fikirleri arasında Golf topu toplayıcısı gibi spora ilgi duyanlar için de bir seçenek var; ancak ilginiz golf sporuna değil yüzme sporuna olmalı; çünkü golf sahalarının yanından veya çevresinde bulunan küçük göletlere bazen golf topu kaçabiliyor. İşte burada iş size düşüyor, topladığınız golf topu başına ücret alıyorsunuz. Gün içerisinde ne kadar çok ıslanırsanız akşamında o kadar çok kazanç sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Test Ederek İnternetten Para Kazan başlıklı makalemizde test ederek internetten para kazan, ürün testi ve ürünün test edilmesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar