Evde Kokulu Taş Yaparak Para Kazanmak İstermisiniz?

Boş vakitlerini değerlendirmek isteyen ev hanımları için bulunmaz bir ek iş imkanı ile karşınızdayız. Evden para kazandıran işler 2017 yılı imkanları sayesinde siz de hem ev ortamından kolay para kazanmanın tadını çıkarabilir, hem de boş zamanlarınızı değerlendirecek bir hobi elde edebilirsiniz. Evden yapabileceğiniz işler arasında en kolay ve en yüksek kazançlılardan birisi de evde kokulu taş yapmaktır.

Rengarenk ve birbirinden güzel kokulu taşlar sayesinde siz de aile bütçesine destek olabilir ve ek gelir sağlayabilirsiniz. Ev ortamında gerekli malzemeleri temin ettikten sonra siz de kendi istediğiniz desenlerde kokulu taşlar üreterek bunları internet üzerinden satışa çıkarabilirsiniz. Kokulu taşların üretimi kadar pazarlama bölümü de oldukça büyük önem taşıyor. Sadece yakın çevrenize bu taşları pazarlayarak işe girişseniz de bir süre sonra müşteri potansiyeliniz kısıtlanacaktır. Bunun için özellikle Instagram gibi görsel içerikli sosyal medyaları kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Ürettiğiniz bütün kokulu taşların profesyonel fotoğraflarını çektikten sonra koku özellikleri ve fiyat bilgileri ile birlikte sosyal ortama yükleyebilir ve bu platformlar üzerinden kazancınızı arttırabilirsiniz.

Kendinize satış yapacak müşteri aramak istemiyorsanız bu iş için evden çalışacak eleman arayan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Evden para kazanma 2017 yılı imkanları arasında göze en çok çarpanların arasında bu işi evden çalışan personellere yaptıran firmalar çıkıyor. Siz de bu firmalar ile iletişime geçerek firma bünyesinde evden kokulu taş üretimi yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu işin size sunacağı en büyük avantajlardan bir tanesi de taş yapmak için malzeme almanıza gerek olmaması ve bu taşları satmak için uğraşmamanız. Firma tarafından size talebiniz doğrultusunda 2000, 3000 ve 5000 adetlik parçalar halinde taşlar gönderilecektir. Bunun ardından sizin de ev ortamında firma tarafından istenen desenlerde kokulu taşlar üreterek firmaya istenilen zamanda geri göndermeniz gerekiyor. Bu zevkli ve eğlenceli iş sayesinde aylık 2500 türk lirası kazanabilirsiniz.

İnternet üzerinden iş ilanı açan firmalar ile iletişime geçerek siz de evde kokulu taş yapım işine girebilirsiniz. Ancak bu firmalar, açılan ilanlara gelen yüksek taleplere karşı her ilanı kontrol edemiyor. Yazının altına kısa bir CV ile birlikte bilgilerinizi ve mail adresinizi yorum şeklinde bırakmanız halinde, evde kokulu taş yapımı için eleman arayan firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar