Evden Para Kazandıran İşler-1

Evde oturan işsiz arkadaşlar, ev hanımı olan bayanlar, oturduğunuz yerden de iş yaparak para kazanmak ister misiniz? Evden para kazandıran işler yazısı ile karşınızdayım. Evde oturduğunuz yerden yapabileceğiniz ek işleri anlatarak nasıl para kazanacağınızı en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacağım. Takı tasarımı, anahtarlık yapımı, nikâh şekeri yapımı, evde sağlık görevlisi gibi işler evde Ek İş arayan insanların yaptığı başlıca işler arasında.Farklı işler var mı diyorsanız? O zaman yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Aşağıdaki bu işleri hangi sitelerden bulabileceğiniz bilgisini de vereceğim.

Evde Anahtarlık Yapımı

evde-anahtarlik-isi-e1446069407348 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde yapılabilecek işlerden biri olan anahtarlık yapımı zorlu ve oyalayıcı bir iş olsa da paraya ihtiyacı olan kişiler için kazanmak mümkün. Özellikle yılbaşı için  bir çok firma promosyon için anahtarlık yaptırıyor.

Aynı takıda olduğu gibi herkes anahtarlık kullanmaktadır. Bazı kişiler küçük, bazı kişiler büyük anahtarlık sever ve kullanır. Bazı kişiler farklı tasarımları severken, bazıları anlamlı anahtarlıklar kullanmayı tercih eder. Bu doğrultuda sizlerin ürettiği anahtarlıklar birçok kişi tarafından beğenilebilir. Ev hanımları,öğrenciler  kısaca  ek işe ihtiyacı olan herkes bu işi evinde kolaylıkla yapabiliyor. Bu işin nasıl yapılacağı konusundaki detayları öğrenmek için, evde anahtarlık yapımı işi veren firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Evde Nikâh Şekeri Yapımı

images8 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yapımı ile  ek kazanç elde etmek isteyen bir çok kadının yapmak istediği işlerin başında yer alıyor.Evlere farklı firmaların sunduğu işler arasında gösterilen ve evde yapılabilecek işlerin özelliklerinin tamamını sağlayan bir iştir. Bilindiği üzere evlenecek olan çiftler nikâh şekerlerini gelen ziyaretçilere dağıtırlar. Son dönemde bu şekerler, oldukça farklı tasarımlar ile çiftlere sunuluyor. Özellikle buzdolaplarına da yapışabilen bu şekerler, güzel görünümde olunca ziyaretçiler tarafından kullanılabiliyor. Evlenen çiftler de her zaman ziyaretçilerin evinde nikâh şekerlerini bırakarak görüldükçe hatırlanmak istiyorlar. Bu doğrultuda farklı tasarımları olan nikâh şekerleri yoğun talep alıyor. Bu şekerlerin tasarımını ve üretimini yapan firmalar montaj işlemleri için evlere iş veriyorlar. Bir nikâh şekerini oluşturan malzemeler 3-4 farklı parçadan oluşabiliyor. Bu doğrultuda nikâh şekerlerinin hazır hale gelebilmesi için bu parçaların birbirine eklenmesi gerekiyor. Her düğüne ortalama 400-500 adet nikâh şekeri gittiği düşünülürse yaz döneminde firmalar ciddi biçimde sıkışıklık yaşayabiliyorlar. Bu doğrultuda evlere bu işleri dağıtarak ücretini ödüyorlar. Bu işlemde de montajını yaptığınız nikâh şekeri başına para alıyorsunuz. Özellikle yaz aylarında bu iş oldukça iyi bir gelir kapısı olabilir. Sizde düğün organizasyonu hizmeti veren  firmaları takip ederek nikah şekeri işi bulabilirsiniz. Bu konuda bazı firmalar malzemeleri verirken bazıları da komple malzemeler sizden olması koşulu ile nikâh şekerlerini satın alarak dışarıya iş veriyorlar.

Evde kına gecesi malzemeleri hazırlama

Evliliğe adım atmaya saatler kala, kına gecesinin kız tarafı açısından mükemmel geçmesi büyük önem taşır. Erkek tarafı yaptığı düğünle anılacaksa, kız tarafı da kına gecesiyle hatırlanacaktır. Kına tepsisi, kına sepeti, mum, tef, kına gülü, takı kurdelası, yüzük tepsisi, kına sandığı, koltuğu hazırlayarak maddi gelir elde edebilirsiniz. Evde yapılacak ek işler arasında çocuğunuzla eğlenerek hazırlayabileceğiniz kazanç yöntemi özel günler için hediyelik hazırlamaktır. Yaptığınız ürün başına ücret isteyebilir ya da toplu hediye paketleri yaparak para kazanabilirsiniz.

Evde davetiye katlama

Düğün zamanı yaklaştığında davetiye bastırma ve hazırlama telaşı başlar. Birçok işle ilgilenen düğün sahipleri davetiye katlama işini, ek gelir kazanmak isteyen kişilere yaptırmaktadır. Organizasyon şirketiyle iletişime geçerek ya da davetiye baskısı yapan matbaalarla anlaşarak davetiye katlama işi yaparak aylık 2000 tl ye varan paralar kazanabilirsiniz.

Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

içerik2 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Çocuk Bakıcılığı Yapmak

Ev hanımları için çocuk bakıcılığı yapmak; hanımların zorlanmadan yaptıkları işlerin başında gelmektedir. Özellikle çalışan ebeveynler çocuklarına, ihtiyaç duydukları sevgi ve şefkati  verecek çocuk bakıcı aramaktadırlar. Sizde bu vasıflar varsa hem severek bu işi yapabilir hem de ek gelir kazanabilirsiniz.

Çocuk bakıcılığı işinin geliri de öyle küçümsenecek türden değildir. Bu işten ayda 1000 TL kazanmak mümkündür.

 

Evde Poşet Katlama İşi

Ücreti poşetin büyüklüğüne ve sayısına göre değişen Evde poşet katlama işi Türkiye genelinde evde ek iş ilanları arasında bulunan işlerden biridir. Bu iş sayesinde günde sadece birkaç saatinizi harcayarak iyi para kazanabilirsiniz. Bu tür işlere eliniz yatkın ise tüm gün bu işi yapabilir ve bir asgari ücretten daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

evde-poset-katlama-isi-300x170 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Poşet Katlama İşi

Evde Etiket İşi

Günümüzde evden para kazandıran işler arasında etiketleme işi en popüler uygulamalar arasında yer alıyor. Özellikle giyim sektöründe alınan tüm ürünlerin üzerinde üretici markanın etiketleri bulunuyor. Bunlar gıda sektöründe de yaygın bir şekilde yer alıyor. Bu doğrultuda firmalar, sattıkları ürünler için etiketleme işlerini evlere veriyor. Bu sayede kişiler evlerinden hiç çıkmadan bu işlem ile para kazanabiliyorlar. Sabit bir fiyat sunmak oldukça zor ancak 1500 adet etiketleme işlemi karşılığında 20 TL gibi bir ücret kazanılıyor. Bayanlar sıkı bir çalışma ve biraz tecrübe edinilmesi sayesinde günlük bu kazancı sağlayabiliyorlar.

Evde Etiket İşi için firmalar ile irtibata geçerek yapıştırabildiğiniz etkilet sayısına göre para alabilirsiniz. Bu sayede  evinizde sadece birkaç saat ayırarak etiket basarak para kazanabilirsiniz.

evde-etiketleme-isi1-300x146 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Etiket İşi Yapmak

Evde Takı Tasarımı İşi

Ankara, İstanbul ve İzmir gibi şehirlerde ev hanımları evde takı tasarımı işi yaparak ev bütçesine katkıda bulunabiliyorlar. Takı tasarımı işinden ücret yapılan takının  sayısına göre değişim göstermektedir. Bu sayede kadınlar hem günlük işlerini yapmış olurlar hem de ev bütçesine katkı sağlayabilmektedirler. Yani evde ne kadar çok takı yaparsanız o kadar çok para kazanma şansına sahipsiniz. Evde takı işi yapmak istiyorsanız öncelikle evlere takı tasarım işi veren firmalara ulaşmanız gerekiyor. Sonrası kolay.  İletişime geçtiğiniz takı firması en kısa sürede takı yapımı için gerekli  tüm malzeme ve modelleri adresinize  bırakacaktır.

Evde-takı-işi-e1446109797782 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Takı İşi

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Kına Paketleme İşi aktarların vermekte olduğu bir iştir ve paket başına iş olup kuruş ödemekteler. Ama ne kadar çok kına paketlerseniz kazandığınız para daha fazla olacaktır.1 kilo başına 5 TL kazandığınızı düşünürseniz günlük 10 kilo kına paketleyerek 50 tl kazanabilirsiniz.

Evde-Kına-Paketleme-İşi-Veren-Firmalar-2015-e1446111688521 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Kına Paketleme İşi

Evde Lavanta Paketleme İşi

Evde lavanta keseleme işi oldukça basit işlerden biridir. Evde lavanta keselemesi işi veren firmaları bularak nikâh, düğün veya kışa hazırlık olarak bu işleri evde yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

images5 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Lavanta Paketleme İşi

Evde Ihlamur Paketleme İşi

Kış aylarında evde en çok yapılan ve kazanç sağlayan  işleri arasında yer alan evde ıhlamur paketleme güzel paralar kazandıran işler arasında yer alıyor.  Paket başına 50 kuruşa kadar para ödeyen firmalara ne kadar çok ıhlamur paketleme işi yaparsanız çok güzel paralar kazanabilirsiniz.

images9 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Paketleme İşi

Evde Çorap İşi

Evde çorap işi çok bilindik işler arasında olmasa da en çok kazandıran işler arasında yer almaktadır. Bu nedenle sizde el işinize ve becerinize göre isterseniz çorap örerek isterseniz de çorap paketleyerek ek kazanç sağlayabilirsiniz.

images4 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Çorap İşi

Evde yemek yapımı ve ikramlık hazırlama

Evinize davet ettiğiniz eş dostlarınızın dilinde dolanan leziz yemeklerinizi paraya dönüştürmek ister misiniz? Birçok ofis, orta ve küçük işletme personelinin yemek ihtiyacını, evde yemek yapan bayanlardan yardım isteyerek gerçekleştirirler. Aşçı çalıştırmaya bütçesi yetmeyen firmalar, leziz ev yemeklerini satın almaktadır. Siz de ev yemekleri almak isteyen firmalarla anlaşabilir, günlük 50-100 tl arasında para kazanabilirsiniz. Özel etkinlikler için ikramlık olarak su böreği, pasta, kek, kanepe, yaprak sarması, tatlı hazırlayabilirsiniz.

Yaş pasta hazırlama: Evde yapılacak ek işler içinde, kısa sürede büyük paralar kazanma açısından en avantajlı olan yöntemdir. İmkanınız varsa birkaç ay süren yaş pasta kurslarına gidebilir, kişiye özel pasta tasarımı yaparak güzel kazançlar sağlayabilirsiniz. Tasarladığınız pasta başına 100-500 lira aralığında para kazanmak için kolları sıvama zamanıdır.

Pratik-Yaş-Pasta-Tarifi-300x215 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Yaş pasta hazırlama

Evde Lakerda İşi 

Geleneksel damak tadımıza uygun lezzetlerden biri olan ve şarkılara konu olan lakerda evinde uygun yeri olanlar için oldukça cazip bir iş. Tuzdan etkilenmeyen tenekelere palamut balığı  dilimleri ya da filetoları basılacak kaya tuzuyla, uzun süre suyu çıkarılıyor. Sırlanmış ve tuzdan etkilenmeyen tenekelere yerleştirilen bu balıketi tuzun etkisiyle çiğ halden pişmiş lezzetli bir besin haline dönüşüyor. Her zaman iyi kazançlar elde edilen işlerin arasında yer alıyor.

images7 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Lakerda İşi

Evde Süs Eşyası İşi

Ayrıca ev hanımlarının uzmanlık alanlarından biri olan Evde Süs Eşyası İşi sizi uğraştıracak gibi görünse de para kazanacağınız işlerden biridir. Bu şekilde bir işi  arayanlara tek tavsiyemiz, iş vereninizin de güvenilir olmasıdır.

içerik4 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Süs Eşyası İşi

Evde Ütü Yapma İşi

Ev hanımları günlük hayatlarından alışık olukları evde ütü yapma işi aile bütçesine katkı sağlamak isteyen hanımların yapabileceği işlerden biridir. Boş zamanlarını  bu iş ile değerlendirmek isteyen  ev hanımları aynı zamanda iyi de bir gelire sahip olabilmektedir.

içerik5 Evden Para Kazandıran İşler-1 Ek İş

Evde Ütü Yapma İşi

Evde yapılacak ek işler listesine video izleme, anket doldurma, boncuk dizme, oyuncak yapma, el örgüsü, mum ve sabun yapma, çanta tasarımı kazanç alternatiflerini de ekleyebiliriz. Size uygun olan ek gelir yolunu seçin ve para kazanmaya başlayın. Hayırlı kazançlar dileriz.

Evde Ek İş Yaptıran Firmalar;

isbulurum.com

yenibiris.com

monster.com.tr

iskur.gov.tr

kariyer.net

secretcv.com

tr.indeed.com

istesosyal.com

elemanonline.com

http://www.ekisverenfirmalar.com/ 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

çiğdem

evde lavanta paketleme ve etiket işi yapmak istiyorum

çiğdem

evde ıhlamur paketleme yapmak istiyorum..lutfen ulasın bna

Bana ve ekibime uygun her iş için aramanızı rica ederim 10-15 kişilik ekibim var 0532 471 15 07

her tür promosyon işiniz garantili ve zamanında teslim edilir

sevinc

Burdur bucak

arda

poşet katlama ve nikah şekeri yapmak istiyorum ulaşırmısınız

MELEK

POŞET KATLAMA,NİHAT ŞEKERİ VE ETİKETLEME İŞLERİNİ YAPABİLİRİM LÜTFEN DÖNÜŞ YAPIN

ARMAN

istanbul kapalıcarsıda bir firmada ustabaşı olarak çalısıyorum.evimde tek kişilk kuyum tezgahım ve aletlerim mevcut.gcelerı çalısarak ek gelir elde etmek istiyorum.takı tasarım-anahtarlık yaparak.

Ömer aslan

Her türlü paketleme işi yapilir

ferial

utu yapmak istiyorum

Ben Fatma Trabzon vakfıkebirde yaşıyorum evde lavanta paketleme ve poşet katlama işi yapmak istiyorum. Lütfen bilgi verin ….

Yamaç ercan

Evde anahtarlık veya kalem işi yapabilirim Ayvalık’ta yaşıyorum.

Mustafa

İstanbul Üsküdar da oturuyorum evde ek iş yapabilirim. Hatta gruplar halinde dahi yapabiliriz.

Gülşen

Kına paketleme nikah şekeri vs ek iş arıyorum giresun da oturuyorum 5kişiyiz kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim tecrübem vardı

3 kişilik ekibim var iş varsa sakarya 05357172553

isa keskin

evde tütün doldurulur 3 kişiyiz sadeca SAKARYA olsun arayın 05357172553

zgr.kasap

3 KİŞİLİK EKİBİZ ÖZGÜR – AYŞE – KEVSER İTİNAYLI HER İŞ SERİ VE TEMİZ BİR ŞEKİLDE YAPILIR ! TEL: 0537-990-73-30 İZMİR / ÇEŞME SADECE İZMİR LÜTFEN

zgr.kasap

lavanta paketleme , ıhlamur paketleme , kına paketleme yapılır.. TEL : 05379907330 ACİL İŞE İHTİYACIMIZ VAR !