Evden Para Kazandıran İşler-2

Evde Tesbih Dizme İşi

Eğer sizler de evinizin rahatlığında kolayca yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız sizlere evde tesbih dizme işi tavsiye edebiliriz. Birçok bireyler tarafından yapılabilen evde tesbih dizme işi sayesinde evinizin tüm giderlerini kolayca karşılayabilir ve bu sayede evinizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Peki evde tesbih dizme işini yapmaya karar verdiğinizde yapmanız gerekenler nelerdir? Dilerseniz bu konu hakkında sizleri bilgilendirelim.

Evde Tesbih Dizme İşini Yapmaya Karar Verdiğinizde Yapmanız Gerekenler Şunlardır;

Bu harika ek işi yapmaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak internet dünyasında evde tesbih dizme işi ilanları veren firmaları bulmak ve hemen akabinde iletişime geçmek olacaktır. Bu aşamadan sonra ilgili firma ile görüşerek evde tesbih dizme işi hakkında bilgiler aldıktan sonra bu harika ek işi evinizde yapabilirsiniz.

evde-tesbih-dizimi-işi-ilanları-e1476229201972 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Bu Harika Ek İşten Ne Kadar Kazanç Elde Edersiniz?

Evde tesbih dizme işinden ciddi anlamda ek kazançlar elde edebilirsiniz. Günümüzde evlerinin rahatlığında evde tesbih dizme işi yapanlar bu harika ek işten aylık olarak minimum 300 ila 350 tl arası ek kazançlar elde etmektedirler. Oldukça basit ve eğlenceli bir ek iş olan evde tespih dizme işini emeklilerden ev hanımlarına öğrencilerden engelli bireylere kadar hemen herkes kolaylıkla yapabilmektedir. Sizler de evinizde geçirdiğiniz boş zamanlarınızı değerlendirmek ve kazanca çevirmek isterseniz evde tesbih dizme işini deneyebilirsiniz.

Evde İplik Temizleyerek Ek Gelir Sağlamak

Birçok ev kadını el işleri üzerinde ek gelir elde etmektedirler. Bunlardan bazıları tekstil ürünlerini eve alarak iplik temizleme işidir. Eğer eliniz hızlı ve kesim konusunda başarılı iseniz hata yapmadan hızlıca verilen işlerden ek gelir elde edebilirsiniz. Evde iplik temizleyerek ek gelir sağlamak mümkündür. Kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve hızlıca sayısına göre kazanabileceğiniz bir iştir diyebiliriz. Eğer evinize katkıda bulunmak istiyor fakat başka işler yapamıyorsanız bu iş her kadın için basit bir iştir. Bu işi yaparak her ay düzenli bir şekilde gelir elde edebilirsiniz. Evlere işveren firmalara başvurarak ev de ek iş olarak iplik temizleme işini yaparak geçim sıkıntınızı biraz daha hafifletebilirsiniz.

a Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

İplik Temizleme İşi İle Para Kazanma

Eğer ev hanımı iseniz ve yapacağınız işler konusunda bir iş deneyiminiz yoksa size en basit olan iplik temizleme işini yaparak para kazanmanızı tavsiye ediyoruz. Tekstil firmaları iş yoğunluğu nedeni ile ev hanımlarına iş yollarlar. Böylece iş yoğunluğu biraz daha azalarak düzenli bir şekilde çalışma sistemi yerine oturmuş olur. Firma sahipleri hem kendi işlerini hem de evde işsiz ve durumu olmayan kişilerinde bu iş sayesinde ekmek parasını çıkartmalarına yardımcı olurlar. Kadın eğer kendine güvenip yeterli bir şekilde bu işi yapabiliyorsa her ay düzenli bir şekilde para kazanabilir. Böylece zor ve sıkıntılı yaşantısına da destek olmuş olur.

Maddi durum yetersizliğinde evliliklerde çökme ve yıpranma durumları yaşanmaktadır. Böyle olumsuzlukları geride bırakmak için çalışmak ve yardımlaşmak bu konuda oldukça önemlidir. Kadın ve erkek bir olup ev ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlamalı, çocuklarını daha rahat koşullar içinde yaşatabilmelidirler. Evde iplik temizlemek bazen sıkıcı olabilir. Fakat geçim sıkıntısı yaşayan biri için iyi bir gelir kaynağı olduğunu da hatırlatmak isteriz. Evde sağlanan ek işler biraz daha rahattır. Normalde iş hayatında patron ve eleman arasında uyumsuzluklar yaşanabilmektedir. Bu nedenle işinizi kaybetme riskiniz her zaman daha yüksektir. Fakat evde yapılan işlerde siz kendinizin patronusunuz ve baskı altında değilsiniz. İplik temizleme işi ile para kazanma şansınız daha fazladır.

Evde Yaka Sökme İşi

Sizler de evinizde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi nakite dönüştürmek isterseniz sizlere evde yaka sökme işi tavsiye edebiliriz. Birçok bireyler tarafından kolaylıkla yapılabilen bu harika ek iş sayesinde evinizin tüm giderlerini kolaylıkla karşılayabilir ve bu sayede evinizin ekonomisine katkılarda bulunabilirsiniz. Peki evde yaka sökme işi nedir? Ayrıntıları nelerdir? Dilerseniz bu sorularımıza cevaplar sunalım.

collar3-e1476230816613 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Evde Yaka Sökme İşi Nedir? Nasıl Yapılır?

Evde yaka sökme işi daha çok gömlek yakalarının sökülmesi ile ilgilidir. Evinizin rahatlığında evde yaka sökme işi yapmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken tek şey internet dünyasına giriş yapmak ve burada evlere yaka sökme işini veren firmalar ile iletişime geçmektir. Bu aşamadan sonrasında firma sizlerle iletişim kurarak evde yaka sökme işi hakkında bilgiler vermektedir. Firma ile antlaşma sağladığınız taktirde firma ev adresinizi alarak size belirli miktarlarda elbise göndermekte ve siz de evinizin konforunda gönderilen elbiselerin yakalarını sökmeye başlıyorsunuz.

Evde Yaka Sökme İşinden Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Bu harika ek işi yapmaya karar verdiğinizde çok güzel kazançlar elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Bununla birlikte herhangi bir deneyim gerektirmeyen evde yaka sökme işi yapan birçok bireyler bu harika ek işten aylık olarak 600 ila 700 tl arası ek kazançlar elde edebilmektedirler. Ev hanımlarından, emekliklere kadar hemen her kategoriden bireylerin yapabildiği evde yaka sökme işi dilerseniz mesleki olarak da yapabilirsiniz. Bu harika ek işten ciddi anlamda ek kazançlar elde edebilmek için birlikte çalışacağınız firmanın da kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. Bu aşamaya dikkat ettiğiniz taktirde evde yaka sökme işi sayesinde ciddi anlamda kazançlar elde edebilirsiniz. Evinizden bu harika ek işi yapmaya karar verdiğinizde yukarıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

Evde Mum Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim

Dekorasyon amaçlı evlerinize aldığınız mumların aynısını sizler de evlerinizde kolayca yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde, istediğiniz renkte, kokuda ve abatta mumları yapmanız mümkün. Böylece dışarıdan aldığınız ve fiyatları hiçte ucuz olmayan mumlara verdiğiniz paradan da kurtulmuş olacaksınız. Bunun yanında güzel bir uğraş ve hobi sahibi de olmuş olacaksınız.

Son yıllarda hayatımıza giren renkli renkli mumları tüm marketlerde, bakkallarda, pazarlarda bulmak mümkün. Aslında mum yapmak sanıldığının aksine çok kolaydır. Çok az maliyet ve malzeme ile kendi mumlarınızı yapabilmeniz için gerekli bilgileri aşağıda sizlere sunduk.

Mum Yapımı İçin Gerekli Malzemeler

Stearin

Parafin

Renklendirici

Mum fitili ( saf pamuklu ipi de kullanabilirsiniz )

Çiçek esansı

Eritmek için metal kaplar

Bu malzemeleri internetten temin edebilirsiniz. Ya da bazı mağazalarda ve kırtasiyelerden de satın almak mümkün.

Mum Yapılışı

Katı haldeki parafini eriteceğiniz metal kabın içine koyun ve kısık ateşte eritin.

İçine stearini ekleyin.

Sıvı hale gelene karıştırın.

Sıvı hale geldikten sonra renklendirici boyayı ekleyin ve karıştırın.

İstediğiniz rengi eklediğiniz sıvı karışıma daha sonra koku vermesi için çiçek esansınızı ekleyin ve karıştırın.

Daha sonra erimiş halde olan sıvıyı istediğiniz bir kabın içine dökün.

Bu arada mumu dökerken bir elinizle fitili dökeceğiniz kabın tam ortasına getirin ve havada sallanacak şekilde tutarken diğer elinizle sıvı mumu dökün.

15 dakika sonra mumunuz iyice donduktan sonra buzdolabına koyun.

Yarım saat sonra mumunuz hazır demektir.

crayon-candles-6-e1476228483863 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Eğer parafin ve stearin bulmakta zorlanırsanız çok basit bir yöntem daha var. Piyasada satılan beyaz mumlardan alın. İçindeki fitilleri çıkarıp küçük parçalar halinde parçalayın ve eritme işini benmarin usulü yapın. Benmarin eritme işinin nasıl olduğunu bilmeyenlere şunu söyleyebiliriz. Bir kap içinde suyu iyice kaynatın. Daha sonra küçük parçalar haline getirdiğiniz mumları başka bir kaba dökün ve kaynamış suyun üzerine koyun. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken bir husus, kesinlikle mumlara su damlatmayın. Buna azami özen gösterin. Dolayısı ile mumlarınızı direk ateşle değil kaynayan suyun buharı ile eritmiş olacaksınız. Eriyen mumunuza daha sonra yukarıda belirttiğimiz renklendirme ve koku ekleme işlemini aynen yapın ve hazırladığınız kaplarınıza dökün.

İsterseniz mumlarınızı içinden çıkarabileceğiniz şeylere de dökebilirsiniz. Kendi hazırladığınız kartondan kaplar veya küçük kek kalıpları içine döküp sonradan çıkarabilmeniz mümkün. Böylece farklı şekillerde ve ebatlarda değişik mumlar yaratmış olursunuz.

Son bir bilgi olarak şunuda vermek isteriz. Zaman içinde mum yapımı işinde iyice ehil hale geldikten sonra, hobi amaçlı başladığınız bu uğraşı bir ek gelir elde etmek için de kullanabilirsiniz. Günümüze birçok ev hanımı evlerinde yaptıkları mumların satışını gerçekleştirerek evlerine ek gelir elde etmektedirler. Bir süre sonra fark edeceksiniz ki, ay sonunda hiçte fena sayılmayan bir geliri evinize sokmuş olacaksınız.

Evde Sabun Yaparak Nasıl Para Kazanabilirim

Son dönemlerin en popüler ek işlerinden biri de evde sabun yapma işidir. Birçok bireylerin kolayca yapabildiği bu harika ek iş sayesinde sizler de kısa zaman içerisinde ciddi anlamda ek kazançlar elde edebilir ve bu sayede evinizin tüm giderlerini kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Birçok özelliği sayesinde diğer ek işlerden oldukça farklı olan bu harika ek işi ayrıca dilerseniz mesleki bir iş olarak da yapabilir ve bu sayede bu harika işten düzenli olarak kazançlar elde edebilirsiniz. Herhangi bir deneyim gerektirmeyen evde sabun yapma işinin en belirgin özelliklerinden biri de kısa süre içerisinde para kazandırmasıdır. Bu harika ek işi yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren çok kısa süreler içerisinde yani diğer bir deyişle günlük olarak ücretinizi kazanabilmektesiniz.

Evinizin konforunda kolayca yapabileceğiniz evde sabun yapma işine karar verdiğiniz andan itibaren yapmanız gereken ilk şey internet dünyasına giriş yapmak ve burada yer alan kaliteli firmaların sitelerini ziyaret etmektir. Firmaların sitelerine giriş yaptıktan sonra firma yetkilileri bu harika ek iş hakkında sizlere daha detaylı bilgiler sunarak gerekli yönlendirmeyi yapmaktadır. Herhangi bir maliyet gerektirmeyen evde sabun yapma işini yapmaya karar verdiğiniz zaman bir müddet sonrasında kendinize çalışma ekibi de kurabilir ve bu sayede bu harika işten daha fazla kazançlar elde edebilirsiniz.

Peki, evde sabun nasıl yapılıyor? İşte, sabun yapımında deneyebileceğiniz kolay tariflerden bir tanesi.

Evde yapılan sabunların size para kazandırmasını istiyorsanız, öncelikle sabunların dekoratif olması gerekmektedir. Bunun için kendinize sabun ya da kek kalıpları alabilirsiniz.

Malzemeler;

Sabun bazı,

Sabun boyası,

Esans (Sabunun nasıl kokmasını istiyorsanız, tercihinize kalmış),

Alkol ya da kolonya.

Sabunun yapımı;

Öncelikle sabun bazını ufak parçalara ayırıyoruz ve ocak üzerinde benmari şeklinde eritiyoruz. Kapaklı cam bir kapta eritmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Bazın sadece erimesi yeterlidir, kaynatmamaya özen göstermelisiniz. Sabun bazı eridikten hemen sonra ocaktan alıyoruz ve içerisine sabun boyası karıştırıyoruz. Boya olarak gıda boyası kullanıyorsanız, bunu öncelikle esans ile karıştırmanız gerekiyor. Boya karıştırma işleminden sonra, sabun kalıbına alkol ya da kolonya sıkıyoruz ve sabunu kalıba döküyoruz. Kalıba alma işleminden sonra sabunun üzerinde kabarcık oluşmaması için üzerine de kolonya sıkıyoruz ve sabunu oda sıcaklığında yaklaşık 15 dakika bekletiyoruz. 15 dakikanın sonunda evde hazırladığınız sabun tamamen satışa ve kullanıma hazır hale gelecektir.

images-e1476228615882 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Evde Sabun Yapma İşinden Ne Kadar Para Kazanırsınız?

Evde sabun yapma işini düzenli olarak yaptığınızda ciddi anlamda ek kazançlar elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Bununla birlikte çalıştığınız firmanızın da kaliteli olmasına özen göstermeniz bu işten ciddi anlamda paralar elde etmenizde oldukça etkili olacaktır.

Günümüzde evlerinin konforunda bu işi yapan birçok bireyler bu harika işten aylık olarak en az 1000 tl gibi bir kazanç elde edebilmektedirler. Birçok bireyler ise bu rakamın üzerinde ek kazanç elde etmektedirler. Bu tamamen sizlerin çalışma performansına ve çalıştığınız firmanın kalitesine bağlı olmaktadır. Sizler de yüksek meblağlı ek kazançlar elde etmek isterseniz sizlere evde sabun yapma işini gönül rahatlığı ile tavsiye edebiliriz. Bu harika işin en belirgin özelliklerinden biri de öğretici bir niteliğe sahip olmasıdır. Dolaysıyla evinizin rahatlığında yapabildiğiniz bu harika işten aynı zamanda birçok deneyimler de elde edebileceksiniz.

Evde Ayakkabı Ve Çanta Aksesuarları Yapımı

Sizlere evinizin rahatlığında kolayca yapabileceğiniz bir işten söz etmek istiyoruz. Bu ek işin ismi evde ayakkabı ve çanta aksesuarları yapımıdır. Günümüzde birçok bireylerin evlerinin rahatlığında keyifle yapabildiği bu harika iş sayesinde sizler de kısa zaman içerisinde yüksek miktalarda kazançlar elde edebilir ve bu sayede evinizin ekonomik bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Bununla birlikte sizlerin de bildiği üzere günümüzde ayakkabı ve çanta aksesuarlarının yapılma işlemi daha çok atölye ortamlarında gerçekleştirilmektedir. Bireylere yol masrafları ve işe gidiş geliş sıkıntıları yaşatabilen bu durum karşısında sizler bu harika işi evinizin rahatlığında yaptığınızdan dolayı tüm bu masraflardan otomatikmen kurtulmuş olacaksınız.

Herhangi bir sermaye gerektirmeyen bu harika işi yapmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken ilk şey internet dünyasına giriş yapmak ve burada yer alan firmaları bulup anlaşma yapmaktır. Ancak şunu da belirtmemizde faydalar bulunmakta bu harika işi yapmaya karar verdiğinizde birlikte çalışacağınız firmanın da kaliteli ve güvenilir olmasına özen göstermelisiniz. Kesinlikle kalitesiz ve referanssız firmalar ile çalışmamanızı tavsiye ederiz. Peki bu harika işten ne kadar para kazanabilirsiniz? bu harika işin başlıca kriterleri nelerdir? dilerseniz şimdi de bu soruların cevaplarını verelim.

AYAKKABI-ÇANTA-VE-AKSESUAR-Ayakkabı-Çanta-Aksesuar-1-e1476229318851 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Evde Ayakkabı Ve Çanta Aksesuarları Yapımı İşinden Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirsiniz?

Bu harika işten ilk olarak ciddi anlamda kazançlar elde edebileceğinizi bilmelisiniz. Bu harika işi düzenli olarak yaptığınız taktirde aylık olarak en az 1500 tl civarında kazançlar elde edebilirsiniz. Hatta çalıştığınız firma çok kaliteli ise bu rakamın çok daha üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. Bununla birlikte bu harika işten ödemelerinizi dilerseniz haftalık olarak da alabilirsiniz. Bu tamamen sizlerin tercihlerine bağlıdır. Hatta bu harika ek işi dilerseniz mesleki işiniz olarak da icra edebilirsiniz. Bugün bu harika ek işi mesleki olarak yapan birçok bireyler bulunmaktadır.

Evde Ayakkabı Ve Çanta Aksesuarları Yapımı İşinin Başlıca Kriterleri Nelerdir?

Bu harika ek işin fazlaca kriterleri bulunmamaktadır. Sadece ayakkabı ve çanta aksesuarları yapımı konusunda biraz deneyiminizin bulunması yeterlidir. Bu harika işi yaptıktan kısa bir süre sonrasında bu işte tecrübe kazanabilirsiniz. İlk birkaç gün biraz acemilik çekebilir ve birkaç gün sonrasında bu harika işten keyif almaya başlayacaksınız.

Evde Tamir Yaparak Para Kazanmak

Son dönemlerin en popüler ek işlerinden biri de evde tamir yapma işidir. Birçok özelliği ile diğer birçok ek işlerden farklı olan evde tamir yapma işinin en belirgin özelliklerinden biri de geleceğinin parlak olması ve bireylere kısa sürede iyi paralar kazandırmasıdır.

Bu nedenlerden dolayı tamir işinden anlayan birçok birey internet dünyasında yer alan elektronik tamiri veren birçok siteyle anlaşarak evlerinin konforunda tamir işi yapmakta ve kısa süre sonrasında ciddi anlamda ek kazançlar elde edebilmektedir. Peki evde tamir yapma işi nedir? daha çok kimler bu işi yapabilir? bu işten kadar para kazanabiliriz? dilerseniz bu soruların cevabını hemen verelim.

maxresdefault-e1476229102885 Evden Para Kazandıran İşler-2 Ek İş

Evde Tamir Yapma İşi Nedir?

Evde tamir yapma işi özellikle elektronik ürünlerin tamiri konusunda yetenekli bireylerin yapabileceği ek iş veya da mesleki işlerdendir. Bu nedenle evde tamir yapma işini yapabilmeniz için elektronik ürünlerin tamiri konusunda deneyim sahibi olmanız gerekmektedir. Bu deneyime sahip olmanız durumunda siz de evinizin rahatlığında dilediğiniz kadar açlışarak para kazanabilir ve hatta bu işi meslek olarak da uzun yıllar yapabilirsiniz.

Evde tamir işini yapmaya karar verdiğiniz takdirde yapmanız gereken ilk şey internet dünyasında evlere sipariş usülü elektronik tamir işi veren siteleri bulmak ve uygun fiyata antlaşma sağlamaktır. Bu işlemi gerçekleştirdiğiniz takdirde firma belirttiğiniz ev adresinize ürünlerin tamiri için ikamet etmekte ve ürünlerin tamiri karşılığında anlaştığınız ücret üzerinden size ödeme yapmaktadır.

Evde Tamir Yapma İşinden Ne Kadar Para Kazanabiliriz?

Bu tamamen size ve müşteri potansiyelinizin genişliğine bağlıdır. Şunu da belirtmekte fayda bulunmaktadır. Bu işi yapmaya karar verdiğiniz andan itibaren para kazanabileceğinizi bilmelisiniz. Bununla birlikte günlük olarak sipariş aldınız ne kada fazla ürün olursa o oranlarda para kazanırsınız. Buna bir örnek vermek gerekirse mesela günlük olarak tamir etmeniz gereken bir radyodan 20 tl kazanırsanız hesaplama yaparsak aylık olarak en az 600 tl gibi bir kazanç elde etmiş olacaksınız. Tabi bu rakam sadece tahminidir. Bugün bu işi yapan birçok insan bu ücretin daha üzerinde para kazanabilmektedir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar