Film Siteleri Açarak İnternetten Para Kazanma

Film siteleri açarak internetten para kazanma konusu ile alakalı olarak insanların kafalarında çok ciddi soru işaretleri olduğunu biliyoruz. Tahmin edebileceğiniz üzere kısa bir zaman dilimi içerisinde herkesin beklentilerini karşılayabilecek olan içerikler mevcuttur. Web sitesi sayılarının her geçen gün yükselmesi ile birlikte yazılımcıların hangi alanlara doğru yöneleceği ile alakalı olarak çok büyük soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Bu aşamada sizlere önerebileceğimiz en önemli seçeneklerden birisi ile alakalı olarak detayları sunacağız. Günümüzde internet sistemlerinden para kazanmak, herkes için en çok ilgi çeken unsurlardan birisi olarak dikkatleri çekmeyi başardı ve önemli seçenekler de ortaya çıktı. Film siteleri, gelir elde etmek isteyenler için mükemmel bir imkan.

İnsanlar artık internet üzerinden yeni ya da eski filmleri izliyor ve hem boş zamanlarını değerlendiriyor, hem de web sitelerinden ciddi anlamda para kazanacak gelir elde etmeyi başarıyorlar. Web sitelerinin günlük ortalama ziyaretçi rakamlarını incelediğimiz zaman ortalama bazda incelediğimizi de düşünürsek en iyi film sitesinin en az 150.000 günlük tekil ziyaretçisi mevcuttur. Tekil ziyaretçi ne demek derseniz farklı bilgisayarlardan siteye giren ziyaretçilerdir. Bir bilgisayardan birçok kez girilen ziyaretler ise çoğul ziyaretçi olarak değerlendirilir. Bu ziyaretler akabinde para kazanmak istiyorsanız şayet önceliğiniz her zaman iyi bir reklam yerleşimi yapmak ve insanlara her anlamda rahatsız etmeyecek reklam seçeneklerini sunmak olacaktır.

images2 Film Siteleri Açarak İnternetten Para Kazanma Para ve İş

Film Siteleri

Film sitelerinin ziyaretçi sayısını arttırmak kadar önemli bir konu daha yoktur. Bu aslında zaman içerisinde web sitesi sahiplerinin en önemli konularından birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Bir film sitesinde aranabilecek tüm filmleri web sitenizin içerisinde tutmanız gerekiyor. Web sitenizin içerisinde aranabilecek potansiyel filmlerin yer almasını sağlama şansına sahip olursanız şayet çok daha mükemmel seçenekler ortaya çıkar. Web sitenizin arama motorlarından günlük gelen ziyaretçileri sizlere tıklama ve 1000 görüntüleme başı olarak baz alınacak şekilde gelir getirir. Google Adsense sistemini illegal bir sistem olduğundan dolayı ne yazık ki kullanamıyorsunuz. Sözün özü sitemizin içeriği yasal değil ve bu anlamda dikkatli olmamız gerekiyor.

Sitemizi yabancı lokasyon sunucularda barındırarak ve bu anlamda ziyaretçi odaklı SEO çalışmaları da yaparak kısa zaman içerisinde en popüler sistem ile ciddi anlamda gelirler elde edebilme şansına da sahip olabileceğinizi söyleyebilirim. Mutlaka değerlendirilmesi gereken ancak her geçen gün de bir o kadar zorlaşan bir sektör.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

mehmet

Günümüzde film ve dizi siteleri en fazla hit alan siteler ve hiç uğraş gerektirmiyorlar sadece alan adı alıyorsunuz site içerisine içinde örneğin 3000 film bulunan bot ekliyorsunuz sonrası doğru etiketler kullanarak önce kullanıcı sonrada reklam almaya başlıyorsunuz önemli noktalara değinmişsiniz bir diğeri ise yabancı vps kiralamak yurt dışında hem download hemde upload hızları çok yüksek istediğiniz gibi site içerisinde yeni filmler ekleyip olası erişim engellini aşabiliyoruz şuan gördüğümüz film siteleri reklamlardan o kadar fazla kazanıyorlar ki reklamları kapatmak bile 10 dakika sürüyor 🙂 ve hiç birşey yapmadan kazancınız katlanıyor yapmanız gereken tek şey adım atmak .

Mehmet Derya

Film sitelerinden para kazanmaya başlamadan önce bilmeniz gereken bir kaç unsur var. Öncelikle film ve dizi siteleri yüksek rağbet gören sitelerdir kısa sürede yüksek ziyaretçi kitlesine ulaşılabilir ama illegal bir iştir ve cezası vardır bir çok film yapımcısından telif hakkı içeren bildirim alacaksınız kesin olarak söylüyorum. İletişim bilgilerini gizlemediğiniz takdirde davalık dahi olabilirsiniz çok ciddi bir konudur film ve dizi paylaşımı eğer kesin açacağım diyorsanız offshore yada anonymous offshore hosting alarak hiç bir kayıt tutmadan rahatca kullanabilirsiniz tabiki domainide bu şekilde almanız gerek ödemeleri bitcoin olarak yapın ki paypal yada kredi kartından izinize düşen olmasın 🙂