Forum Siteleri Açarak İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanma yolları yazı dizimiz ile yeni bir konuyu ele alarak yeniden karşınızdayız. İnternet sitelerinden para kazanmak isteyen nitelikli ya da niteliksiz kişiler kısa bir zaman dilimi içerisinde bu anlamda farklı farklı seçenekler üzerine eğilim gösterdiklerinden dolayı zaman içerisinde içeriksel ve sitelerin popülerliği ile alakalı olarak çok daha farklı seçenekleri bizlere sunuyor. Forum siteleri, aslında ülkemizde internet sistemlerinin ilk olarak yaygınlaşmaya başladığı zaman en popüler sistemlerden birisi olarak dikkat çekiyordu. Nitekim bu durum hala böyle ve yaklaşık olarak 5 Milyon üye rakamına yaklaşan ForumTR, en popüler forum sitelerinden birisi olarak da dikkat çekiyor. Bu konu üzerinden yürümemiz gerekiyor.

Forum sitelerinden para kazanma, son dönemde web sektörü ile uğraşan kişilerin en çok üzerine düştüğü konulardan birisidir. Hoş WORDPRESS sistemi çıkarılmadan önce çok daha geniş kitlelerce benimsenen sistemler forum sistemleri durumundaydı ancak zamana bağlı olarak bu durum çok daha ciddi anlamda farklılıklar sundu. Forum sitelerinin en büyük olumlu yönlerinden birisi de anlayabileceğiniz üzere birçok paylaşımı insanlara hiçbir kar amacı gütmeden sunmak ve insanların deneyimlerinden de faydalanmak olacaktır. Bu neden dolayısı ile kısa bir zaman dilim içerisinde üye sayılarınız yükseldikçe ve popülerlik düzeyiniz de arttıkça önemli seçenekler ortaya çıkabilir. Yazılımsal olarak da hazır sistemler olduğundan dolayı etkin seçenekleri bizlere sunar diyebiliriz.

forum_siteleri_h1817.jpg Forum Siteleri Açarak İnternetten Para Kazanma Para ve İş

Forum Siteleri Açarak Para Kazanma

vBulletin ya da günümüzün en popüler sistemlerinden birisi olan Xenforo altyapısı ile kolay kullanılabilir forum altyapıları oluşturmanız aslında çok çok daha önemli seçenekleri bizlere sunar. Forum sitelerinin en iyi yanlarından birisi de Warez içerik barındırmadığı sürece Google Adsense gelirleri çok yüksek oluyor. Üyelerin önemli bir çoğunluğu siteye destek olmak için dahi reklamlara tıklıyor ve reklamlara tıklanmasının ardından da çok ciddi anlamda gelirler elde edebiliyorsunuz. Ya da farklı farklı sitelerin reklamlarını yayınlayarak da mükemmel ötesi imkanlara sahip olabiliyorsunuz. Forum siteleri, bu alamda online olarak bizlere sunulmuş en önemli imkanlardan birisi olarak da dikkat çekiyor.

Forum sitelerinde aynı zamanda ücretli VIP bölüm imkanları da olduğundan dolayı zamana bağlı olarak kazanma düzeyleri de harika ötesi seçenekler sunacak. Geleceğe yönelik olarak yazılımsal anlamda da hızlı seçenekler ortaya çıkabilir. Bu seçenekleri sizlerde değerlendirerek web sitelerinizden mümkün olan en ciddi gelirleri elde edebilir, paralar kazanma şansına erişebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

İddaadan güvenilir bir şekilde kazananların adresi, http://www.bahsimeguven.net ‘dir

Hasan Mert

Günümüzde forum siteleri bir hayli artmış durumda. Her alanda forum sitesi mevcut eger forum sitesi açarak para kazanmak istiyorsaniz bir dizinin fan sayfasını acabilirsiniz ya da hic kimsenin yapmadığı yeni bir fikir ile forum açabilirsiniz. Önce 6 ay kadar forum sitesinin tutmasini bekleyin özgün konular ekleyin çekilişler yapın forumun adını duyurun. Daha sonra reklamlardan, linklerden, tanıtım yazılarından para kazanabilirsiniz

Derman

forum sitelerindeki içerikleri sürekli güncel yaptığında çok faydalı sonuçlar vermektedir.