Giymediklerini İnternetten Satarak Para Kazanmak İster misin?

Günümüzde internet dünya çapında yaygın olarak kullanılmakta ve hatta sürekli büyüyen bir iletişim ağı haline gelmiştir. Bu durum beraberinde birçok avantajı da getirmiştir. Bunlardan biri de internetten para kazanma yollarıdır. Bu yollardan biride eğer evinizde giymediğiniz veya az giyilmiş kıyafetleriniz varsa bunları internetten satarak para kazanmaktır.

İnternet yurt içinde ve hatta yurt dışında birçok kişiyle iletişim kurabilme imkanı sağladığı için kişilere ulaşmak daha kolay hale gelmiştir. Bazen evlerimizde yığınla kıyafet olur ve bunlardan şikayetçi oluruz. Tabiki bir kısmını ihtiyaç sahibi bireylerle paylaşabilirsiniz. Bir kısmını da internette satarak gelir elde edebilme imkanına sahipsiniz. Her ne kadar da bazı kişilerin ikinci el giyisilere karşı ön yargıları olsa da kullanılabilecek durumda olan giyisilere veya aksesuarlara illa yenisini alıp tüketmek gereksiz gelebilmektedir. Ayrıca insanlara bazı markanın kıyafetlerini daha ucuza alabilme imkanını da sunmaktadır. Bazı alıcılara aldığı kıyafetlerin yaşanmışlıklarının olması daha cazip geldiği için ikinci el almayı tercih ederler. Bu sayede hem tüketim çılgınlığı aza indirgeniyor hemde kaliteli ürünleri daha ucuza alma imkanı doğuyor.

Giymediklerini paraya çevirmene yardımcı olabileceğin sitelerden biri www.gardrops.com/ adresidir. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra, öncelikle giymediğin ve satmak istediğin kıyafetlere karar vermen gerekir. Ardından bunları fotoğraflayıp ürünün markası, rengi, bedeni ve ismini belirterek paylaşman gerekir. Fotoğrafların net ve ürün kalitesi iyi ise kısa zamanda ürünlerin ana sayfaya düşer ve böylece kısa sürede satış yapabilirsin. Almak isteyen kişi öncelikle sana istek gönderir ve seninde onayın ile IBAN bölümünden girmiş olduğun hesabına ücret aktarılır. Böylelikle hem dolapda kullanmadığınız kıyafetleri değerlendirmiş olursunuz hem de ek geliriniz olur.

kinci-El-Kıyafet-Giymek-İçin-Bilmen-Gereken-6-Gerçek2-1-e1455482777270 Giymediklerini İnternetten Satarak Para Kazanmak İster misin? Ek İş

Giymediklerini İnternetten Satarak Para Kazanmak

Henüz ülkemizde yeni yeni ilgi görmeye başlamış olsa da birçok stil sahibi kişiler için vazgeçilmez bir trend olmuştur. Ayrıca farklı dönemlere ait olan kıyafetler veya vantage parçalarla kendi tarzını oluşturabilmen senin elinde. Çok severek aldığın fakat birkaç kere giydiğin sonra öylece dolapta beklettiğin kıyafetleri başkalarıyla paylaşman gardrops sayesinde mümkün. Eğer nakite çevirmek istediğin kıyafet veya aksesuarların varsa ne duruyorsun, haydi Gardrops’ a ..

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar