Google’da Çalışarak Ayda 4000 lira Kazanmak İstermisiniz?

Yanlış okuduğunuzu düşündünüz ve başlığı birkaç kez okudunuz değil mi? Yok, yanlış okumadınız. Google‘ ın Türkiye’ de size ihtiyacı var ve 4000 TL aylık maaşla bünyesinde çalıştıracağı iş arkadaşları arıyor. İnternetten para kazanma yolları arasına bir yenisi eklendi. Yandex’ in uygulamalarından biri olan 3 boyutlu sokak gezintisi uygulamasını google de diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’ de de hizmete sundu.

Peki nedir bu iş?, Ne yapacağız google için ?, Ben bilgisayardan anlamam, bu iş bana göre değil demeyin sakın; çünkü bilgisayarla hiç işiniz olmayacak. Sadece google için günde 8 saat gezerek kazanacaksınız bu parayı. Gezerek para kazanılırmış dedim, ben de sizin gibi bu güzel işi duyduğumda; ancak gerçekten böyle bir fırsat varmış. Biz sizi bu fırsatla buluşturmak adına yazıyoruz bu yazımızı. Şimdi, işin detayına ve bu işi nasıl yapacağınıza değinelim biraz. Öncelikle programımızın adı: Cadde, sokak görüntüleri anlamına gelen Google Street View, siz de öncelikle google üzerinden bu programa başvuru yapacaksınız. Başvurunuz kabul edildiğinde, artık siz de 4000 TL maaşla çalışan google çalışanısınız. Şimdi yapacağınız işe gelince, google size yaklaşık 13- 18 kg. ağırlığında bir sırt çantası verecek. Google, cadde ve sokak görüntülerini canlı yayın araçlarıyla yayınlıyor zaten; ancak trafiğe kapalı alanlara, dar sokaklara canlı yayın araçları giremediği için bu noktada iş size düşüyor. Siz sırtınıza yaklaşık 13- 18 kg gelen, GPS anteni bulunan kameralı sırt çantasını alarak, google’ nin belirttiği yerlerde günlük 8 saat gezerek bu işi yapıyorsunuz.

 

Google-Street-View-Türkiye-e1451640920647 Google'da Çalışarak Ayda 4000 lira Kazanmak İstermisiniz? Para ve İş

Google’da Çalışarak Ayda 4000 lira Kazanmak İstermisiniz?

 

Sırt çantanızda GPS anteni, 15 adet özel yapım 5.1 mm kamera lensi, lenslerin buğulanması önleyici, nemi süzen tüp, USB girişi, açıp kapatma tuşu, ve şarj girişi bulunacak. Gün boyu 8 saat gezerek çektiğiniz görüntüler, GPS aracılığıyla gün sonunda google silikon vadisine ulaşıyor. Bu ofiste bulunan, işin uzmanı yazılım ekibi tarafından reklam içerikli görüntüler ile insan yüzleri sansürlenerek, cadde sokak görüntüleri oluşturuluyor. Günde 8 saat 13-18 kg arası bir sırt çantasıyla gezmek belki size yorucu bir fikir gibi gelebilir; ancak internetten para kazanma yöntemleri arasında reel ve ciddi gelir sağlayacak muhteşem bir yöntem.Başvuru formuna buradan ulaşarak kayıt olabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

İlginç bi okadarda zevkli olmalı, parasıda cazip bence.