Hürriyet Bumerang’dan Para Kazanma

Bumerang; Hürriyet’in blog ve website sahiplerinin gelir elde etmesini sağlayan kaliteli bir reklam sistemidir. Ağırlıklı olarak blog yazarlarını hedef alan ve onların kazanç sağlamaları amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Bumerang’ın temel amacı reklam verenlerle yayıncıları bir sistem içerisinde bir araya getirerek her iki taraf için de fayda sağlamaktır. Peki, bu nasıl oluyor?

Bumerang üyeliğiniz onaylandıktan sonra siteniz veya blogunuz hangi üyelik tipine uygunsa ona göre kaydediliyor. Bumerang’da üç üyelik tipi bulunmaktadır. Bronz, Altın ve Platin üyelik tipi bulunmaktadır. Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki eğer reklam teklifi alabilmek istiyorsanız yani blogunuzdan veya web sitenizden para kazanmak istiyorsanız Altın üye olmalısınız. Bronz üye olduğunuzda teklif gelmez. Bu yüzden blogunuzda ya da sitenizde gösterim sayınızı arttırmalı ve içeriklerinizi çoğaltmalısınız. Böylece Altın üye olabilirsiniz. Eğer sisteme Bronz üye olarak kaydedilirseniz Hürriyet’in web sitesinde yapılan gösterimlerden faydalanamazsınız. Yani siteniz hürriyette gösterilmez ancak Hürlist’e sitenizi veya blogunuzu ekleyebilirsiniz. Platin üyelikte ise hem Yazarkafeye yazı gönderebiliyor, Hürlist’e blogunuzu (sitenizi) ekleyebiliyor hem de BumAds tekliflerinden yararlanabiliyorsunuz.

Bumerang’a kabul edilmek istiyorsanız öncelikle özgün içerik oluşturmanız gerekiyor. Tasarımınız göze hoş gelmeli ve kaliteli olmalıdır. Teklif aldıktan sonra size gelen kodları yayınlayarak para kazanabilirsiniz. Bu reklamların yayınlama süreleri değişebilmektedir. Bazı teklifleri 2-3 gün yayınladığınızda para hesabınıza geçerken, bazı reklamları da 1 ay yayınlamanız gerekebilir. Tabii yayın süresi uzun olan tekliflerin size getirisi de daha yüksek olacaktır.

Paranızı az bir miktarda kesintiyle banka hesabınıza isteyebilirsiniz. Ödemeler 50 TL olduğunda yapılmaktadır.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar