Instagram Üzerinden Para Kazanma

Instagram Üzerinden Para Kazanma

Instagram, bildiğimiz gibi dünyanın en çok kullanılan ve her geçen gün üye rakamlarını doğrudan bir şekilde arttıran sistemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bilgisayar üzerinden kullanıma kapalı olan ve sadece mobil odaklı bir kullanım deneyimini sizlere sunan bu mükemmel yazılım, sadece fotoğraf paylaşımı üzerine geliştirilmiştir. Bu sistem zaman içerisinde o kadar büyük bir hale gelmiştir ki insanlar sosyal medya ticareti konusunu bu mecraya da aktarmış ve en iyi seçenekleri üyelere sunmayı amaç edinmiştir. Sanal ticaret kavramında özellikle ürün satışı konusunda ev hanımları bu anlamda devrim yaptı diyebiliriz. Şimdi ise sanal satışın en büyük sistemlerinden birisi olarak da dikkat çekiyor.

Instagram üzerinden para kazanma konusu aslında birçok farklı anlamda inceleme altına alınabilir. Ürün satarak, Instagram takipçi satışı yaparak ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçeneği değerlendirerek elinizden gelen en iyi şekilde para kazanabilirsiniz. Detayları şöyle anlatmak gerekiyor.

Ürün Satışı Yapmak

Ev hanımısınız ya da evinizde oturan bir beyfendi olarak internet üzerinden elinize geçen ürünlerin sanal olarak satışını yapmak istiyorsunuz. Ürünlerin resimlerini yüksek takipçili hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu ürünlerin altına ürün ile alakalı ilgi çekici detayları yazabilir, en sonuna da ürünün fiyatını ekleyebilirsiniz. Ürünün fiyatından ziyade kargolarınızı KAPIDA ÖDEME seçeneği ile gönderebiliyor iseniz şayet daha çok satış yapabileceğinizi söylememiz gerekiyor. Bu tip platformlarda güvenilirlik ve alınacak olumlu müşteri yorumları çok önemli bir detaydır.

Takipçi Satışı Yapmak

Instagram üzerinde ilk aşamada takipçi satışı birçok kişinin ihtiyaç duyduğu hizmetlerden. Özellikle satış yapmayı amaç edinmiş olan şirketler bu anlamda çok önemli seçenekleri de sizlere sunmaktadır. Bayigram gibi sistemleri kullanarak bu şirketlerin oluşturdukları yazılımları kullanabilir ve otomatik bir şekilde takipçi satışı yapabilirsiniz. Takipçi satışlarında Bayigram, son dönemlerin en popüler sistemlerinden birisi olarak dikkat çeker. Siz sadece bakiye yüklersiniz, takipçi gönderirsiniz ve sonrasında para alırsınız. Şirketin ücretleri üzerine kendi ufak komisyonlarınızı koyarak da ciddi anlamda gelir elde edebilme şansınız olacağını da unutmamalısınız.

Bu tip hizmetlerden özellikle son dönemlerde çok ciddi anlamda gelir elde etmeyi başaranlar var. Üstelik yüksek takipçili hesaplarınızda başka şirketlerin ya da ürünlerin reklam ve satışını gerçekleştirdiğiniz takdirde ciddi anlamda gelir elde edebilme şansına sahip olursunuz. Bu da sosyal medya zenginleri arasına başarılı bir şekilde girmenize yardımcı olur.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Elif

Makale için teşekkürler, artık çoğu firma takipçisi çok olan kişilere gerek instagram gerek twitterdan reklam veriyor ve yapmanız gereken tek şey resim atıp altına herhangi bir açıklamayı kopyala+yapıştır yapmak ve takipçi sayınızın fazlalığına göre kendi fiyatınızı kendiniz belirleyebilirsiniz hiç yorulmadan ve uğraş gerektirmeden para kazanılabilir.

Esra Demir

İnstagram takipçi satışı yaparak para kazanmaya yeni başladım ve başlar başlamaz çok fazla talep gördüm şuan instagram takipçi satışı zirvede denebilir çok iyi kazanç elde ediyorum herkes takipçi ve yorum hizmeti satın almak istiyor bir an önce yeni başlayacaklar vakit kaybetmesinler çok fazla rahbet var.