İnternetten AlışVeriş Yap Para Kazan

Evet bir çok kişininin ortak tereddütüdür internetten alışveriş yapmak; tıpkı benim de yaşadığım tereddüt gibi ve bu tereddütün en başında gelen şeydir ” kredi kartı ile yapılan alışveriş ve bunun sonucunda kart bilgilerinin kopyalanması” ve bununla beraber gelen bakmadan almam , dokunmadan almam , giymeden almam ,tatmadan almam gibi düşünceler bir çoğumuzu internet üzerinden alışveriş yapmaya karşı ya olumsuz tavır takınmamıza sebep olmuş ya da illa ki bu alışverişi yapmamız gerekiyorsa sadece isim ve soyisim bilgileri vererek kapıda ödeme ve bu kapıda ödeme seçeneği ile beraber paramız daha cebimizdeyken kontrol edip ödeme yapmak gibi yolları denemeyi seçmişizdir.

Ben de uzun süre internet üzerinden alışveriş yapmaya sıcak bakmadım ve sanal alışveriş yerine her zaman fiziki alışverişi tercih ettim. Buraya kadar her şey çok güzel tedbirliyiz özenliyiz ve bilinçli bir tüketici gibi davranıyoruz yanlız gözardı ettiğimiz bazı şeyler yok mu sizce? Mesela üretimi İstanbul ilinde yapılan ancak İstanbul iline çok uzak bir yerde tüketime hazır hale gelen bir ürünün üreticiden tüketiciye geçene kadar geçirdiği evreleri ve bu üretilen ürünün maddi değerine değer katarak 10 liralık bir ürünün bize gelene kadar 20 lira belki de 30 liraya kadar çıktığını, sadece bu olsa iyi yaşadığınız şehirde istediğiniz ürünü sadece bir mağazanın sattığını ve bu mağazanın tok satıcılık yaparak ”işine gelirse kardeşim! Sen almazsan nasılsa başkası alacak” edasıyla sizlere esnaflık ve müşteri Velinimettir anlayışından uzak bir yaklaşımla elindeki ürünle size hizmet etmek yerine resmen bu ürünü size dayattığını düşündünüz mü hiç?

İşte bütün bu olumsuz durumlardan kurtulmak için artık internet ve internetten alışveriş yapmak girdi devreye ve sizi böyle tok satıcılardan, alacaksan al almayacaksan kalabalık yapma diyen esnaflardan kurtardı bence. Ne dersiniz sizce de öyle değil mi?

Doğru çok güzel diyorsun da ya en başta yazdıkların neydi? Hani kart bilgilerimizin kopyalanacağı hani bakmadan almayacaktık hani biz bilinçli tüketiciydik dediğinizi duyar gibiyim.Haklısınız da! Dediğim gibi bende sizinle aynı kaygıları yaşadım ve ilk başta kesinlikle internet üzerinden alışveriş yapmaya yanaşmadım ve yapmadım da ;ancak yaptığım bazı araştırmalar sonucunda internet üzerinden nasıl güvenli alışveriş yapabileceğimin farkına vardım ve artık internet üzerinden alışveriş yapmanın bir parçası oldum ve zamanla bilinçli tüketici olmanın ne olduğunu yasal haklarımın neler olduğunu bir ürün yaşadığım şehirde örnek veriyorum 25 lirayken bu ürünü internet üzerinden 10 lira veya 15 liraya alabileceğimi gördüm. Mağaza mağaza gezmeden oturduğum yerde bütün mağazaların kapıma geldiği ve en uygun fiyatı veren mağazayla sipariş vermeden irtibat kurarak aklımdaki soruları sorabildiğim, iade koşullarını öğrenebildiğim, bir görüşme veya mail veya bilgilendirme mesajı sonrası siparişimi verdiğim, en erken 1 en geç 3 gün içinde siparişimin kapıma kadar geldiği bir mecradayım artık.

b815d7a49 İnternetten AlışVeriş Yap Para Kazan Para ve İş

İnternetten AlışVeriş Yap Para Kazan

Şimdi buraya kadar tamam çok güzel ancak ya pazarlık nasıl olacak pazarlık olmadan olmaz dediğinizi duyar gibiyim evet pazarlık olmadan olmaz işte bana göre internetteki alışveriş siteleri pazarlık yerine sizlere bazı alışveriş fırsatları sunuyor. Mesela 100 liralık alışverişe 5 liralık hediye çeki ,50 liralık alışverişe yüzde 5 indirim ve benzeri daha bir çok fırsatlar internet dilinde alışveriş fırsatı, hediye çeki bizim dilimizde ise pazarlık.Hemde risk almadan artık bir çok bilindik ve güvenilir siteden alışveriş yaparak pazarlığımızı da yaparak iade garantimiz de dahil bir şekilde alışveriş yapmak bir deneyin derim…Pişman olmayacaksınız..

Dediklerimi bir bir yaptınız ve sizde artık internetten alışverişi zevkle ve güvenle yapıyorsunuz. Her şeyi piyasada fiziki satış yapanlardan daha da ucuza alıyorsunuz, üstüne yaptığınız alışverişte indirimler, hediyeler ve hediye çekleri kazanıyorsunuz. Yeterli mi ? Bence yetmez bence daha da kar etmeliyiz.Peki nasıl olacak? Bunun için yazımın devamında çok kazançlı bir alışveriş tüyosundan bahsedeceğim.

Netlioo ile AlışVeriş Yap Para Kazan

Türkiye’de bir çok kişinin bildiği ve zevkle alışveriş yaptığı www.netlioo.com ‘dan bahsetmek istiyorum. Öncelikle bu siteye girip kart bilgisi vs.. Bilgiler vermeden sadece kişisel bilgilerinizle ücretsiz üyeliğinizi buradan gerçekleştiriyor ve bu site üzerinden istediğiniz firma ve markayla ilgili alışverişinizi yapıyorsunuz. Site bu satın aldığınız ürünler sayesinde alışveriş yaptığınız firmadan veya markadan komisyon alıyor. İşte bu aldığı komisyonun hepsini kuruşu kuruşuna size ödüyor. İnternet üzerinden yapacağınız her alışverişi netlioo.com üzerinden yaptığınızda size her alışverişten para iadesi yapılıyor. Hesabınızda biriken 25 tl ve üzeri parayı istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz. Para iadesi yapan kurumsal bir site olan netlioo.com ile alışverişiniz daha zevkli ve daha karlı olacaktır. Kazançlı alışverişler…

 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar