İnternetten Para Kazandırmayan Yöntemler

no-money-pockets-e1425581996414-150x150 İnternetten Para Kazandırmayan Yöntemler Ana Sayfa İnternetten para kazanmak isteyenler çoğaldıkça, bu işi suiistimal edenler de ortaya çıktı. Bu durum her sektörde söz konusudur. Paranın geldiği her yerde, kötü niyetli kişiler istismar kampanyaları başlatır. Bize düşende bu kötü niyetli kişilerin ortaya çıkarmış oldukları güya internetten para kazanma sistemleri karşısında sizleri ikaz etmektir. Pek çok kişi sayacak olduğum yöntemleri kullanarak,netten para kazanamamış. Haliyle bu durum, asıl sistemlere olan güveni de sarsmış. Sizde internetten para kazandırdığı söylenen ama aslında bir işe yaramayan sistemlere denk gelebilirsiniz. Sonucunda ise asıl para kazandıran sistemlerden de soğuyabilirsiniz.
Hangi sistemler asla kazandırmaz?
– Reklam izle kazan saçmalığı: Tamamen boş bir iş ve uğraştır. Eğer daha önce denediyseniz, bir sent kadar ilerleyen para miktarının ne zaman karnınızı doğurabileceği bir rakama geleceğini hesap etmişsinizdir. Hiçbir zaman olduğunu anlayınca, bırakmışsınızdır. Sonucunda ise boşa harcadığınız zaman ve kandırıldığı psikolojisi… Reklam izlemekle asla para kazanılmaz ve bir faydası da asla olmaz.
– Mail oku kazan: Reklam izle kazan gibi bir şeydir. Asla para kazandırmaz. Mailinize gelen reklamları açar, okur durursunuz. Bilgisayarınızın başında boş bir işle meşgul olmuş olursunuz. Sonucu yine reklam izle kazanla aynıdır. Kandırıldık hissi ve zaman kayıpları…
– İndir kazan: Hayatımda böyle bir tuzak görmedim. Kimsenin bundan büyük paralar kazanmış olduğunu söyleyemem. Aksine büyük bir zarar. Nasıl mı? İnternet kotanızı sürekli meşgul eden indirmelerden yavaşlayan internet. Büyük bir sömürü…
Bilgi ekonomisinde para kazanmak için bilgili olmak gerekiyor. Buna yetenek de diyebiliriz. Dikkat ederseniz yukarıdakiler için bilgi veya yetenekli olmak gerekmez. Dolayısıyla yukarıda ki sistemler asla internetten para kazandırmaz. Asıl para kazandıran satış ortaklığı, Google Adsense ve makale yazarlığı gibi işler ise, bilgi gerektirir. Bu yöntemlerde dijital pazarlamanın en azından birazına vakıf değilseniz, para kazanmanız mümkün değil. Para kazanmak için önce öğrenmek, sonra uygulamak durumundasınız. Buda doğal olarak para kazanmanın kapısını açıyor. Ama hiçbir bilgi ve beceri istemeyen yukarıda saymış olduğum kolpa yöntemler, tamamen zaman kaybıdır.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar