İş Bağlantılarınızı Paylaşarak İnternetten Para Kazanma 2016

İnternetten para kazanma yolları hakkında, 2016 yılı içerisinde yeni bir konu ile siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz. Gelişen teknoloji ile beraber milyonlarca insan interneti kullanmaya başladı ve genel olarak internet üzerinden halledebileceğimiz işlemlerimizden sonra çoğumuz internette sörf yapmak anlamına gelen, farklı sitelerde, uygulamalarda gezinti yaparak zaman geçirmeye başladık. Geçirdiğimiz bu zaman bizleri doğal olarak yeni arayışlara yöneltti. Kimisi bu arayış tercihini bir arkadaş bulmak, kimisi oyun oynama vb. mecralarda kullandı; ama kimileri de bu değerli zamanını harcarken bunu nasıl paraya çevireceği yönünde bir mecrada buldu kendini.

Bana göre en doğru yoldu internette zaman harcarken, bu zamanımı paraya çevirebileceğim mecralarda dolaşmak. Siz de bu yolu seçtiyseniz yolumuz aynı demektir. Bu yolda yürüyenlerin çoğu aynı yoldan geçmiştir. Surf yap para kazan, mail oku para kazan, reklam izle para kazan vs. yöntemlerle bir arpa boyu bile yol gidemeden, internetten para kazanmanın imkansız olduğu düşüncesine kapılmışızdır. Hep olumsuz sonuçlanan denemeler tabi ki hepimizde bir yılgınlığa sebep olmuştur. Unutmayın!!! Emeksiz yemek asla olmaz. Tabi ki biz bu sitelere girerek çok çaba harcamadan kendimize bir ek gelir elde etme gayesi içindeyiz; ancak biraz da çaba göstermemiz gerekmiyor mu sizce? Neyse lafı daha fazla uzatmadan size belki de ilk kez duyacağınız ve ciddi anlamda getiri sağlayacak olan yepyeni bir internetten kazanç sistemi olan www.tridge.com adlı global bir siteden bahsedecem. Bu siteye girerek bir kuruş bile ücret ödemeden üye olacaksınız ve yine bir kuruş bile ödemeden dünyaya açılacaksınız. Peki üye olup ne yapacağız, ne alacağız, ne satacağız, gibi soruları sorduğunuzu duyar gibi oldum; ancak güzel haber buradan itibaren başlıyor. Koltuklarınıza yaslanın ve öncelikle güzel bir kazanç sisteminden haberdar olmanın tadını çıkarın. Tridge size neler sağlayacak, siz neler yapacaksınız ve bu sistemde nerede olacaksınız. Öncelikle Tridge size çok ciddi kazançlar sağlayacak ve siz bu sistemin gerçekten tam ortasında olacaksınız. Şimdi esas sorunun cevabına gelelim siz neler yapacaksınız?

 

Fotolia_83880967_S1-e1453195070745 İş Bağlantılarınızı Paylaşarak İnternetten Para Kazanma 2016 Para ve İş

İş bağlantılarınızı paylaşarak internetten para kazanma

 

Yukarıda bağlantı adresini vermiş olduğum www.tridge.com sitesine girerek üye olduktan sonra, bu site üzerinden iş bağlantılarınızı paylaşarak internetten para kazanma imkanı bulacaksınız. İlk okuduğumda gerçekten ben de bir şey anlamamıştım ama detayı anlatayım size çevrenizde tanıdığınız ve istenildiğinde hemen bağlantı kurabileceğiniz iş yerlerinin sadece isimlerini ve ne üzerine iş yaptıkları ile ilgili bilgileri bu siteye gireceksiniz. Bu site siz ile sizin girmiş olduğunuz iş yerleriyle iş yapmak isteyen şirketler arasında aracılık yaparak bu şirketlerin sizinle iletişim kurmasını sağlıyor. Yani konuyu somutlaştırmak adına basit bir örnek verecek olursak. Mesela siz bu siteye girip, üye olup, tanıyıp da bağlantı kurabileceğiniz iş yerlerinin özelliklerini ve isimlerini girdiniz diyelim. Bu girmiş olduğunuz iş yerlerinden birisi hemen alt katınızdaki bakkal amca diyelim, ve Türkiye’ den veya dünyadan bir şirket bu bakkal amcaya kendi ürünlerini satmasını istedi. İşte bu noktada devreye siz gireceksiniz ve bu şirketle, bakkal amcayı tanıştıracaksınız. Tabi ki ödemeniz de bu site aracılığıyla fazlasıyla yapılacak. Bu örnek, işin anlaşılması adına basit bir örnek oldu; ama siz sınırlarınızı zorlayın ve lokal iş yeri bağlantılarınızı bu siteye mutlaka yükleyin. Belki de büyük bir şirketten çok ciddi teklifler bile alabilirsiniz.

 

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

internet üzerinden iş

Upwork sitesinden serbest zamanlı çeviri, tasarım, web işleri vb. bir sürü işten yararlanabilirsiniz. Makaleniz için teşekkürler bu arada.