Kullananlara Para Kazandıran Browser Çıkıyor

İnternette pek çok browser olsada Google Chrome gibi yerine sabit olanları bu sıradan düşürmek nerdeyse imkansız.Peki bu tarayacılar arasına nasıl birşey gelirse böyle kralları yerinden indirebilir? Bunun cevabını biliyoruz, kullandığımız için para ödediğimiz internet bize para kazandırmaya başlarsa bambaşka bir durum olmaz mı sizcede ? İşte Brave Browser bize bunun müjdesini veriyor. Bize internetten para kazanmayı vaat ediyor.

Peki Bu Nasıl Olacak ?

Her websitesinde birbirinden farklı reklam oluyor. Haliyle de tek para kazançları bu olunca aslında pekte şaşırmamak gerek ama neyse… Brave Browser herhangi bir reklamı siteden kaldırarak bu sitede kendi anlaştığı şirketlerin reklamlarını ekleyecek. Kendi eklediği reklamı gösterdiği için kendi para kazanırken bizde o reklamı gördüğümüz için brave browserın kazandığı paradan bir pay alacağız. Bu kadarı kesin olsada daha fazla para kazanmak için ne yapabiliriz ? Yada sadece bu kadar gerekli olacak mı gibi soruların cevaplarını tarayıcı çıkmaya yakınken göreceğiz. Benimde çıkar çıkmaz kullanmaya başlamayı düşündüğüm bu browserı kesinlikle sizlerede öneririm.

Ne Zaman Çıkacak ?

Bu kadar yazıyı okuduktan sorna merak ettiğiniz soru elbette bu olmuştur. Ne zaman çıkacak? Bu sorunun cevabı aslında pek yakın değil. Bu senenin sonlarına doğru çıkması bekleniyor Brave Browser‘ın. Ama daha çıkmasına yakın bir tarih bile olmadan kendinden bahsetmeye başlamış durumda.Çıktıktan sonra ise rahatlıkla en çok kullanılan browserlardan birisi olmaya başlayabilir.

Yapımcısı Branden Eich

Eskidende adını Javascript’in ve Mozilla’nın kuruculuğuna yazdırmış olan Branden Eich bu seferde böyle bir internet tarayıcı ile geliyor. Java gibi çok büyük başarı sağlayan Branden’ın bu konudada büyük bir başarı sağlayacağını düşünüyorum.

İnternetten para kazanma yolları konusunda yeni bir haberle siz değerli okuyucularımızı buluşturduk.Yeni haberler’de görüşmek dileğiyle..

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar