Link Kısalt Para Kazan

Günümüzde internetten para kazanma gitgide popülerleşen bir işlem oldu, birazdan size anlatacağım yöntem ise çok kullanılan ve ciddi gelir sağlamanıza yarayan bir yöntem.

Peki,link kısaltıp para kazanma sistemi nasıl çalışır?

Önce link kısaltma servisleri olan bc.vc veya adfly gibi link kısaltma sitelerine üye oluyoruz, daha sonra internete yüklediğimiz veya bulduğumuz bir linki bu sistem ile kısaltıp linki paylaşıyoruz, daha sonra bu linke tıklayan kişiler önce bir reklam sayfası ile karşılaşıyorlar 5 sn bekliyorlar ve sonra linkteki içeriğe ulaşıyorlar, sizde bu sayede kişinin görmüş olduğu reklamlar üzerinden para kazanmış oluyorsunuz.

Peki,link kısaltma sistemi ne kadar kazandırıyor?

Kazanmak tamamen sizin koyduğunuz linklerin tıklanmasına bağlı ortalama olarak 1000 tıklamaya 3 dolar para kazanıyorsunuz.

10152599_674384505943215_4381462456215031038_n Link Kısalt Para Kazan Para ve İş

link kısalt para kazan

Ödeme nasıl ve nereden yapılıyor?

Ödemeleri isterseniz banka hesabınıza isterseniz de paypal hesabınıza 10 doları geçtiğiniz takdirde ödeme talebinde bulunabilirsiniz ve ödeme talebinde bulunduktan sonra da aybaşında ödemenizi alabilirsiniz. Ödemenizi artırmak isterseniz ise sizi referans olarak gösterip abone olan her kişi üzerinden para kazanabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

SmyleFx ᴴᴰ

Hocam benim bi tane torrent sitem var gunluk 300-350 kadar ziyaretcisi var link kısaltarak indirmek linklerine yönlendirsem güzel paralar kazanabilirmiyim söylerseniz çok sevinirim.

Admin

tabiki efendim,ziyaretçi sayısında artış olmasına orantılı olarak iyi bir gelir etmeniz mümkündür.

Tarık Güneş

Link kısalt para kazan siteleri bu aralar çok yükselişe geçti. Önceden sadece ptc siteleri vardı. (neobux, clixsense …. )

Mavi Alev

Bunu merak ediyordum öğrenmiş olduğum iyi oldu . PAYPAL ile ilgilide bir konu aça bilirseniz çok sevinirim 🙂 Para kazanmayı öğrenmişken birde para harcama yöntemini çözmem lazım . Elinize sağlık bilgilendirici bir paylaşım olmuş.

Ahmet Poyraz

Link kısaltmadan para kazanmak için mutlaka yüksek hitli bir sitenizin olması gerek. Torrent içerik paylaşımı yapan siteler 2 kat fazla para kazanabilirler. Peki nasıl ? Torrent içerikleri upload sitelerine yükledikleri zaman belirli bir indirmeye göre para veriyor hem dosya indirerek para kazanmış olursunuz hem de yüklediğiniz dosyaların linklerini kısaltarak url üzerinden para kazanmış olursunuz.

Burak Atak

Eğer benim gibi film siteniz var ise bu yöntem güzel paralar kazandırıyor. Özellikle sitenizin hiti günlük 2000 ve üzeri ise. Tabi facebook da sağlam gruplarınız varsa link kısalatarak para kazanabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken şey sürekli aynı IPden tıklanırsa sistem sizi atıyor

özgür

sitem, facebook grubum yada başka şeylerim yok hocam ne yapmam gerekiyo

Yeni bir oluşum daha var. http://tl.tc gerçekten başarılı bir link kısaltma sitesi. Denemenizde fayda var