Microsoft Edge ile Kolay Yoldan Para Kazanma

Gelişen internet sektörü, internetten para kazanma yollarına her geçen gün bir yenisini daha ekliyor. Arama motoru sektöründe Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi sektörün köklü arama motorlarının önüne geçmek isteyen Microsoft, görülmemiş bir ilke imza atmaya hazırlanıyor.

Windows 10 işletim sistemi güncellemesi ile birlikte piyasaya çıkmaya hazırlanan Microsoft Edge tarayıcısı, rahat kullanım için özel olarak tasarlanmış olsa da en büyük farklılık hiç kuşkusuz ki para kazanmak konusunda olacak. Tarayıcıyı kullananlara para ödenmesi ile birlikte Microsoft Edge ile kolay yoldan para kazanma da artık mümkün. Bu sayede sadece internette gezinerek ve Chrome ya da diğer tarayıcıları kullanmayarak kazanç elde etmek mümkün oluyor.

Sektördeki yeniliklere bir tanesini daha ekleyen Microsoft, kolay yoldan para kazanmak isteyen kişiler için büyük bir icat ile karşımıza çıkıyor. Henüz beta aşamasında olan projenin yakın zamanda gerçeğe dönüşmesi de bekleniyor. Dünya üzerinde ilk önce ABD’de devreye girecek olan Microsoft Edge tarayıcısı kullanıcılara internetten para kazanma yolları arasında en kolay seçeneklerden birisini sunuyor.

microsoft-edge-b_640x360-e1475567592318 Microsoft Edge ile Kolay Yoldan Para Kazanma Bilgisayar ve İnternet

Microsoft Edge ile para kazanmak için ilk önce tarayıcıyı bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor. Ardından ‘’bing’’ arama motorunu da ‘’Varsayılan arama motoru’’ olarak seçmeniz gerekiyor. Bunun ardından siz de sadece internet tarayıcısı olarak Microsoft Edge’yi tercih ederek para kazanabilirsiniz. Diğer arama motorlarının kullanıcı kitlesini kendisine çekmek için attığı bu adım ile Microsoft’un yüzbinlerce kişiyi kendi safına çekeceği de hiç kuşkusuz. Üstelik Microsoft Edge’de, rahat kullanım ve optimizasyon farkları ile sektörün tartışmasız bir numarası olan Google Chrome tarayıcısına benzer şekilde optimizasyonlar bulunması da muhtemel. Bu sayede para kazanmak isterken tarayıcı eziyeti de çekilmemiş olacak. Kullanıcılar gün içerisinde yaptıkları arama istatistiklerine göre Skype, Starbucks ve Amazon gibi farklı sektörlerin en iyi markalarından da hediye kullanımlar kazanacak.

Siz de internetten para kazanmak için her yolu denerim diyorsanız, para kazanmak için sadece internete girmenin yeterli olacağı Microsoft Edge tarayıcısını kullanmayı düşünebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar