Mobil Uygulama Geliştirerek Para Kazanma

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber hemen herkesin elinde bulunan bu cihazlar aynı zamanda internetten para kazanma yolları arayışı içerisinde olanlara da yeni bir kazanç kapısı olmuş durumda. Artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki gerçekten biraz internet, bilgisayar ve akıllı telefonlar üzerinde iyi, kötü bilgisi olan herkes evinde oturduğu yerden para kazanmanın tadını çıkarmaya başladı bile. Sizde daha önce var olan; ancak günümüzde daha da popüler hale gelen bu pastadan payınızı almak istiyorsanız size internet üzerinden yeni bir iş fırsatı sunacağım. Akıllı telefonlar için mobil uygulama geliştirerek para kazanmaya ne dersiniz?

Hergün telefonlarımızın ekranlarını süsleyen haber, spor, gazete, oyun ve bunun gibi sayısız uygulamalardan benzerini ya da hiç akla gelmemiş olan bir uygulamayı geliştirip Android market, Apple App store, RIM’s App World, Nokia Ovi Store adlı mağazalara yükleyerek para kazanacaksınız. Bir zamanlar dünyanın ilgiyle oynadığı Angry Birds, şu sıralar yine bir çok kişinin telefonunda ilgiyle oynadığı Candy Crash gibi oyun uygulamalarını geliştirenler gerçekten çok ciddi, akla hayale gelmeyecek miktarlarda para kazandılar. Bunlardan birisi neden siz olmayasınız. Uygulamanızı telefonlarına indirme karşılığında ücret talep edebileceğiniz gibi, ücretsiz uygulamalar da geliştirerek telefonlara indirilme sayısına göre reklam geliri elde edebileceğiniz uygulamalar geliştirebilirsiniz. Mesela , geliştirmiş olduğunuz bir uygulamaya 2 TL gibi bir ücret talep ettiğinizi ve eğer güzel bir uygulama ise bunu 20. 000 kişinin indirdiğini düşünün kazanacağınız miktar 40. 000 TL olacaktır. Tabi reklam gelirleri vs. durumları hiç hesaba katmadan bunu kazanacaksınız. Biraz teknik bilgilerle kendi uygulamanızı kendiniz geliştirebileceğiniz gibi sizin yerinize hazır kodlarla çok kısa sürede sizin adınıza uygulama geliştiren siteler de bulunmaktadır. Bu sitelerden bir tanesi de tamamen Türkçe olan ve kısa sürede uygulamanızı hazırlayan my.mobiroller.com sitesidir. Bu siteyi ziyaret edip incelemenizi tavsiye ederim.

MobiRoller-Mobil-Uygulama-Yapma-1-e1453675525930 Mobil Uygulama Geliştirerek Para Kazanma Bilgisayar ve İnternet

Mobil uygulama geliştirerek para kazanma

Eğer mobil uygulama geliştirerek internetten para kazanma düşüncesi içerisindeyseniz, size tavsiyem öncelikle kendinize güvenin ve ilginç fikirler bularak geliştirmiş olduğunuz uygulamayı, sosyal medyayı da kullanmak suretiyle herkese yayın. Başlangıç aşamasında uygulamanızın tanınması adına ücretsiz yapıp ilerleyen zamanda indirme oranı artarsa eğer bunu ücretli hale de çevirebilirsiniz. Geliştirmiş olduğunuz uygulama ne kadar çok indirilirse o kadar popüler olacaktır ve doğal olarak siz de daha çok kazanacaksınız. Aynı zamanda geliştirmiş olduğunuz uygulamaya Startapp, Airpush, AdMob, TapContext, mocileCor gibi reklam firmalarını eklerseniz, ciddi bir kazanç için adım adım ilerliyorsunuz demektir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Fırat

my.mobiroller.com un bu işten kazancı nedir?