Mobil Uygulamalardan Para Kazandıran Siteler

Mobil Uygulamalardan Para Kazandıran Siteler

Akıllı telefon veya tabletiniz üzerinden Mobil uygulamalar sayesinde para kazanacağınızı biliyor muydunuz? Tabi bu uygulamalardan çok büyük kazançlar sağlamasanızda en azından cep telefonunuzun faturanızı ödeyecek kadar paralar kazanabilirsiniz. Bu yazımızda iOS hemde Android platformlarında indirilerek para kazandıran uygulamalardan  söz edeceğiz. Sizde bu uygulamalar sayesinde ufakta olsa kazanarak  bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Winat9 İle Reklam İzle Video İzle  ve Anket Doldur Kazan

Winat9

Programa üye olurken verdiğiniz yaş, meslek, cinsiyet gibi bilgisine  göre günün belirli saatlerinde gönderilen reklam videoları  izliyor ve anketleri dolduruyorsunuz. Bunlar Winat9 ile sizden yapılmasını istenen   görevleri tamamlıyorsunuz. Bu tamamladığınız her görevden belirli bir gelir kazanıyorsunuz. 11:00 / 14:00 / 17:00 de  size gönderilen reklamlar 3’ er saat arayla geliyor. Yani toplamda günde 6 reklam izliyorsunuz. Reklam başına da kazandığınız ücret 0.15 kazanıyorsunuz 6 reklam başına ise günde toplam 0.90 kuruş kazanç sağlıyorsunuz. Kazandığınız  parayı   PayPal hesabınız  ile alıyorsunuz..

Iconzoomer İle Fotograf Çek Kazan

Siz de Fotograf çekmeyi seviyorsanız, Iconzoomer  tam size göre bir uygulama. Size verilen fotoğraf çekimi görevleri yerine getirerek  para kazanıyorsunuz. Android ve İOS  cihazlarınıza  indirebileceğiniz bu programdan Paypal aracılığıyla hesabınıza ödeme alıyorsunuz.

Iconzoomer

Iconzoomer

Gympact İle Spor Yaparak Kazan

Gympact ile spor yaparak para kazanabilirsiniz. Gympact ile  yaptığınız anlaşma sonrasında yaptığınız her egzersizden para kazanıyorsunuz. Ortalama  1 dolar civarında bir ödeme alırsınız. Yapamadığınız her egzersiz görevi  için ise ceza olarak ödeme yaparsınız. Sadece İOS platformundan bu programı indirerebilirsiniz. Ödemelerinizi Paypal ile alabilirsiniz

Gympact İle Spor Yaparak Kazan.

Gympact İle Spor Yaparak Kazan.

 Easy Shift İle Fotoğraf Çektikçe Yorum Yaptıkça Kazan

Gelişen mobil uygulamalar ile para kazanma yöntemlerinden bir tanesi. Easy Shift ile gelir elde edebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız Android ve Apple işletim sistemlerine sahipseniz bu uygulama ile fotoğraf çekerek, yorum yaparak para kazanıyorsunuz. Burada size verilen görevleri yerine getirdikçe yeni görevlerin kilidi açılıyor  ve para kazanma şansınız artıyor. İOS platformunda mevcut olan  bu uygulamadan paypal hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz.

Easy Shift

Easy Shift

App Trailers  İle Video İzle Uygulama İndir Kazan

Android  ve İOS platformuna kolaylıkla indirilen bu uygulama da tanıtım videolarını izleyerek ve uygulama indirerek puanlar topluyorsunuz. Ödemeyi Paypal aracılığıyla hesabınıza aktarıyorsunuz.

App Trailers

App Trailers

Phewtick İle  Yeni İnsanlarla Tanış Kazan

Phewtick İle  Yeni İnsanlarla Tanış Kazan qr kodunu programa ekle kazan. Hem yeni arkadaşlar ediniyorsunuz  hemde oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz. Android ve İOS ortamından bu uygulamayı indirebilir ve kazandıklarınızı nakit olarak alabilirsiniz.

Phewtick

Phewtick

Whaff Reward İle İndirdiğin Her Uygulama İçin  Para Kazan

Whaff Reward İle İndirdiğin Her Uygulama İçin kazanıyorsunuz. Bu uygulamayı  Android platformundan indirebiliyorsunuz Ödemeleriniz ise;  Paypal ile  yapılıyor.

Whaff Reward

Whaff Reward

 

Tapporo İle Verilen Görevleri Yap Kazan

Tapporo İle Verilen Görevleri Yapıp oro biriktiriyor, belli bir limite ulaştırdığınızda para olarak alabiliyorsunuz 3000 oro 5 dolarlık paypal hediyesinde eştir.  Aldığınız orolar ile dilerseniz uçak bileti Amazon hediye çeki alabiliyorsunuz.

Tapporo

Tapporo

Bir önceki yazımız olan İnternetten Blog Sitesi Kurarak Para Kazanma başlıklı makalemizde blog yazarlığı ve iyi bir blog yazarı nasıl olunur? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar