Mobil Uygulamalardan Para Kazanma

Akıllı teknolojiler aldı başını gidiyor ve insanlara para kazanabilecekleri yepyeni imkanlar sunulmaya da devam ediyor. Bildiğimiz gibi akıllı telefon teknolojileri her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde büyüyor, gelişiyor ve insanların bu sistemlere karşı eğiliminin de artış göstermesi yazılımcıları daha farklı girişimler yapmaya doğru itiyor. Mobil uygulamalar, özellikle son dönemde insanların akıllı telefonlarında en çok önem verdikleri ve en farklı seçenekleri mutlak surette değerlendirdikleri bir unsur olarak dikkat çekiyor. Bu neden dolayısı ile en kaliteli yazılımları oluşturan şirketler her zaman olduğu gibi daha fazla para kazanmanın yollarını daha hızlı bir şekilde anlayarak yollarına devam etme imkanı da buluyorlar.

Mobil uygulamalardan para kazanmak konusu ile alakalı olarak insanların önemli bir kısmının kafasında çok ciddi soru işaretleri mevcut. Bu soru işaretlerine yanıt vereceğiz ki insanlar nasıl para kazanıldığı konusunda da fikir sahibi olma şansına erişsinler. Bir mobil uygulamadan nasıl para kazanılır bileniniz var mı? Hemen detaylarına inelim ve daha önemli seçenekleri elde etmeye başlayalım.

Mobil Uygulama Reklamlarından Para Kazanma

Google şirketi bildiğimiz gibi online reklamcılık konusunda dünyanın en güvenilir ve en hızlı işlem yapan şirketi olarak dikkat çekiyor. Hal böyle olunca mobil reklam sektörüne de girmeleri olasıydı. Nitekim yaptılar. Bununla birlikte ülkemizde rek.mobi gibi kaliteli reklam veren şirketler mevcut ve tık başı maliyetler son derece yüksek. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ve oyunların en büyük gelir kaynakları reklamlardır.

Uygulamanın belli bir noktasına küçük de olsa reklamlar yerleştirmek, görüntüleme ve tıklama sonrasında gelir elde etmenize yardımcı oluyor. Elde ettiğiniz net gelir istediğiniz aralıklarda size yatırılıyor.

Uygulama İçi Satın Alma

Öyle bir mobil uygulama ya da oyun geliştirirsiniz ki oyunda hızlı bir şekilde ilerlemek isteyenler para ile oyun parası almak zorundadırlar. İşte bu oyunlar insanlara ve firmalara en çok para kazandıra oyunlardandır. Bu oyunlara birkaç örnek verecek olursak;

  1. Farmville 2
  2. Hay Day

ya da bu gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı seçenek. Yani uygulama içi satın alma seçenekleri için biraz daha teferruatlı uygulamalar gerekir ve bununla birlikte evrensel kitlelere ulaşan oyun ve uygulamalar geliştirmeniz gerekir. Bu da aslında maddi olarak çok daha rahat edebilmeniz için mükemmel bir seçenek anlamına gelir. İnternetten para kazanma yolları ile alakalı olarak da en etkileyici tekniklerdendir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Kemal

Merhaba arkadaşlar size bu makala için de oyuncu saysını arttırabileceğiniz oyun tavsiyeleri vericem eğer uygulamayı oyun olarak yapacaksanız bu kelime bulmaca , adam asmaca yada puzzle tetris tarzı şeyler olursa indirende her zaman çok olur bu oyunlar hiç bir zaman eskimeyecek ve oynaması hep zevkli olacak oyunlardır bir zaman sonra reklamlarla güzel kar etmeye başlayabilirsiniz belkide bir oyun şirketi oyununuzu satın alabilir bu yaptığınız oyuna veya uygulamaya bağlı