Online Oyunlardan Para Kazanmak

Online Oyunlardan Para Kazanmak

Para kazanmak günümüzde büyük bir sanat haline geldi. Nasıl bir sanattan bahsediyoruz? Bundan yıllar yıllar öncesini ele aldığımız zaman en büyük para kaynaklarımız işçilik, tarım ya da hayvancılık. Bununla birlikte belli başlı sektörlerde yatırım yaparak iş yeri sahibi olmak ve türlü türlü zorluklar ile mücadele etmekti. Şimdi ise o kadar kolay ve kafayı yormadan ciddi gelirler elde edebilme şansına sahip olabiliyorsunuz ki bu durum şaşılacak hale geldi. Bilgisayar başında para kazanmak ile alakalı olarak insanların birbirleri arasında konuşmalarını duyuyorum. Çocuklarına artık bırak şu oyunları da derslerine bak diyen anneleri de biliyorum. Biliyorum ve şimdi sizlere bir konudan bahsediyorum.

Online oyunlardan para kazanmak geçtiğimiz dönemlerin belli başlı zamanlarında televizyon ekranlarında haberlere dahi konu olan unsurlardan birisi olarak da dikkatleri çekiyordu. Yanlış duymadınız. Sadece oyun oynayarak bu anlamda çok ciddi gelirler elde edebiliyorsunuz. Knight Online, Legend Online, Metin 2, Bombom ya da bu gibi aklımıza gelebilecek onlarca online oyun mevcut ve bu oyunların dünya genelinde o kadar ciddi bir kitlesi180420141901040982685_3 Online Oyunlardan Para Kazanmak Para ve İş mevcut ki müdavimleri söz konusu. Müdavimden kastım nedir? Bu oyundaki yüksek seviyeli hesaplara araba dahi satan kişilerin olduğunu unutmamak gerekiyor. Ben şahsen bir arkadaşımın hikayesini sizler ile paylaşmak ve bu anlamda bir nevi fikir sunmak amacındayım. Fazlası zarardır her zaman, unutmayın.

Bir zamanlar gece gündüz Knight Online oynuyor ve kişisel char hesabını o kadar yüksek bir seviyeye getirmişti ki inanılmazdı. Ancak bilgisayarın sürekli açık olması nedeni ile bilgisayarına virüs bulaştı ve binlerce lira edecek olan char hesabı satıldı. Kendi gözleri iflas etti ve numaralı gözlüğe döndü. Oyun oynamayı elbette ki bırakmadı. Her gün boş zamanlarının iki saatini ayırarak 1 yılda eski seviyesinin de üstüne çıktı. Son olarak char karakterini İstanbul Başakşehir’de bir ev karşılığı sattı. Hadi oradan demeyin. Bu oyunların o kadar ciddi müdavimleri var ki aklınıza gelmeyecek paraları gözden çıkarmayı göze alıyorlar. Şaka gibi değil mi?

Online oyunlardan para kazanabilirsiniz ancak sosyal yaşantınızı tam anlamı ile bitirirsiniz. En iyisi mi sitemizde ki diğer para kazanma yöntemlerini incelemeniz. Daha farklı yollardan çok daha kolay bir şekilde ve sosyal yaşantınızdan vazgeçmeden gelirler elde edebilme şansına sahip olabileceksiniz. Unutmayın, sosyal yaşamın değeri hiçbir zaman değişilmemeli.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Ali Erkin

Ben oyundan para kazanmaya Metin2 oyunundan başladım. İlk başladığım zamanlar sadece güçlü itemleri satıyordum daha sonra yüksek seviye char satışları yapmaya başladım kısa sürede iyi paralar kazandım ev alacak kadar olmasada iyi para kazandım. Oyundan para kazanmaya başlamak isteyen arkadaşlar varsa 2 defa düşünmelerini isterim çünkü oyunlar bağımlılık yapıyor ve sizi sosyal hayattan koparıyor bunun dışında aile ile etkileşimi ve insanlara bakış açılarını değiştiriyor.