Para Kazanma Yolları

Evet bu günde işinize gittiniz ve eve geldiğinizde yorgun ve bitkinsiniz. Aldığınız maaşa değmediğini düşünüyorsanız işte bu size bir çözüm.

1- FREELANCER İŞLER: Freelancerler serbest istedikleri yerde çalışan insanlardìr. Eğer bilgisayar kullanmayı iyi biliyorsanız size grafikerlikde ve tasarımcılıkta çok iyi bir gelir sağlar. O zaman boş boş oturmayı bırakında hemen bir bilgisayar alıp tasarımcılık öğrenin. 🙂 Kendinize hemen bir freelancer iş bulabilirsiniz.(http://www.freelancem.com/ilan/ilanlar/)

fotograf-ve-cizimlerinizi-satmak Para Kazanma Yolları Para ve İş

Freelancer işler

2-ARABANIZI REKLAM ILE KAPLAYIN:Yolda giderken kesinlikle görmüşünüzdür. Taksilerde AVM reklamları olur işte şuan tamda ondan bahsediyoruz. Eğer bir arabanız varsa oturduğunuz yere ve hareketinize göre en kolay para kazanma yoludur. Neden arabanız size para kazandırmasinki? Benim gibi düşünüyorsanız bu iş tamda size göre.(http://www.besdijital.com/arac-giydirme.html)

27201863 Para Kazanma Yolları Para ve İş

3-GİZLİ MÜŞTERİ: Evet şaşırmayın gizli müşteri. Size verilen yer ve mekanlara müşteri kılığında gidip ne iş bittiğini patronunuza bildirerek para kazanabilirsiniz. Kendinizi bir ajan gibi düşünün gizli bir görevdesiniz ve kimseye belli ettirmeden yaptığınız bir iş. Macerayı seviyorsanız tamda size göre. 🙂 (http://www.yenibiris.com/gizli-musteri-is-ilanlari)

4-EVİNİZDEKI ODAYI KİRALAMA: Evet eğer kullanmadığınız bir odanız varsa orayı kiralayarakda para kazanabilirsiniz. Genellikle bir kaç günlüğüne gelen turistler gibiler tutabilir. Şuan ülkemizde binlerce suriyeli varken bu iş mantıklı geliyor. Sizde benim gibi düşünüyorsanız hemen bir odanızı kiralayın.

evinizde-bir-oda-kiralayin Para Kazanma Yolları Para ve İş

Evinizdeki odayı kiralama

5-MAKALE YAZMAK: Aynı şuan benim yaptığım gibi. Sizde yazı yazmaktan ve yazdıklarınızı başkalarının okumasından hoşlanıyorsanız makale yazmak tamda size göre. Oturun aklınıza gelen güzel bir konuyu aklınızda kurarak yazın milleti bilinçlendirin ve kendinize gelir kazandırın. Zevkli, güzel ve eğlenceyle para kazanacagınız en güzel yöntem makale yazmaktır.Makale yazmaya (http://www.evdenpara.com/) ‘dan eğitim alarak başlayabilirsiniz.

freelance-yazarlik-yapmak Para Kazanma Yolları Para ve İş

makale yazmak

6-SPERMLERİNİZİ SATARAK PARA KAZANMA: Evet kulağa biraz kötüde gelse spermlerinizi satarakda para kazanabilirsiniz. Eğer 18 yaşına girmişseniz hemen sperm bağışında bulunabilirsiniz. Bu kulağa hoş gelmiyor. Spermini satan adam gün gelir kanınıda satar bu ihtimali önermiyorum ama yinede aklınızda olsun. 🙂

o-da-banka-degil-mi-kardesim_c_362-e1437065759459 Para Kazanma Yolları Para ve İş

sperm satarak para kazanma

7-ŞANS OYUNLARI: Günümüzde en çok kullanılan yöntemde olsa kaybetme ihtimaliniz vardır. Şans oyunlarından en iyisi iddaadır. İddaa belirli sayfalarda yapılmıs kesin maçları oynayarakda para kazanabilirsiniz bu tamamen size kalmış birşeydir.Ayrıca işin sırrını öğrenmek için; (http://www.iddaapara.com/)’a bakabilirsiniz. Eğer bunu denemek isterseniz bizede şeytanınız bol olsun demek düşer 🙂

iddaa-para-kazanma-yolları Para Kazanma Yolları Para ve İş

İddaa Para Kazanma Yolları

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Muhammet Demirel

İnternetten para kazanma yollarını araştırırken yazınıza rastladım, nasıl kazanabilirim derken makale ve freelancer iş imkanlarının olduğunu gördüm. Photoshop ve web tasarım hakkındaki bilgilerimi freelancer olarak paraya dönüştürmeye başladım. Zamanla kendimi makale üzerinde geliştirerek iş alanımı genişletip daha fazla kitleye hakim oldum.

Caner

İddaa yolu ile para kazanmayı pek tavsiye etmiyorum vicdanen rahatsız ediyor ama diğer bir yandan iyi para kazanan arkadaşlarım mevcut bu bakımdan size kalmış bir durum. Bunun dışınca gizli müşteri olayı hoşuma gitti yakın çevremde arıyorum böyle bir iş umarım bulurum.