Puzzle Yaparak Para Kazanma Fikri

Artık, internetten çok az anlayan kişiler bile, günümüzde bilgisayarın başına geçer geçmez arama motoruna ilk yazdığı cümlelerden birisi oldu, internetten para kazanma yolları. Bu aramayı yapan kişilerin karşısına ise genelde herkesin okumaktan bıktığı, defalarca denediği; ancak 10 TL’ yi bile kazanamadığı veya çok zor kazandığı klasik yöntemler çıkmıştır. Biz bu yazımızda size yine belki hiç duymadığınız bir yöntemden bahsedeceğiz. Puzzle yaparak para kazanma yollarını, hobinizle uğraşırken aynı zamanda ne kadar para kazanabileceğinizi ve puzzle yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, puzzle yapma işi biraz sabır ister. Zaten puzzle, özel bir zevk olarak bu yazıyı okuyan bir çok kişi tarafından yapılıyordur. Hatta bu yazıyı okuyanlar arasında kendi yapmış olduğu çeşitli puzzle’ ı olan bile vardır. Hepimizin öncelikli amacı işe gitmeden, evde boş vakitlerimizi veya hafta sonumuzu değerlendirirken aynı zamanda para kazanma arzusu olduğuna göre, evinizde oturduğunuz yerden eşinizle, arkadaşlarınızla, veya tek başına yapabileceğiniz, internetten ek iş tavsiyesi olarak puzzle işi, bu işi zevkle yapanlar için çok iyi bir fikir olarak görünüyor. Bundan yaklaşık 9- 10 yıl önce hamile bir bayanın , izinliyken evinde zaman geçirmek amaçlı yapmış olduğu puzzleleri, internette paraya dönüştürme fikri ile ortaya çıkan bu kazanç yöntemi, gerekli bağlantıları ve alıcıları bulduğunuz taktirde ciddi bir gelir imkanı da sağlıyor. Tanesini en az 50- 75 TL gibi güzel bir fiyata satacak olmanız sizi bu işi yapmaya daha da motive edecektir. Bu işi ben hiç yapmadım; ama yapabilirim diyenler için öncelikle tavsiyemiz, yapacakları posterde belirgin obje içeren, basit temalı, 500 parçadan oluşan, tamamlanmış boyutu 49 cm. x 35 cm. olan puzzle hazırlamalarıdır. Bu konuyla ilgili becerileri geliştikçe daha karmaşık temalı, çok parçalı daha büyük puzzle da hazırlayabilmeleri adına iyi bir temel olacaktır. Puzzle işi ile ilgilenenlerin ve puzzle yapmaya yeni başlayanların http://www.puzzleteacher.com adlı sitedeki yazıyı incelemesini tavsiye ederiz.

evde-puzzle-yaparak-para-kazanin Puzzle Yaparak Para Kazanma Fikri Ek İş

Puzzle yaparak para kazanma fikri

Sizler için her zaman daha farklı, daha kazançlı, internetten para kazanma yöntemlerini araştırıp, sizlere sunmaya çalışıyoruz. Herkesin yapabileceği bir işten kazanacağınız para ne kadar az ise, çok az kişinin duyduğu veya yapabileceği bir işi yaparken kazanacağınız para o kadar çoktur. İnternette para kazanma yöntemleri arasında, hem zevk alarak hem de para kazanarak yapabileceğiniz bir iş olan puzzle yaparak para kazanma yöntemini de sizlere tavsiye ediyoruz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Puzzle ile Para Kazanmak

Komşumuzun kızının bir Puzzle’ı tamamlaması için 7 ay uğraştığını biliyorum 🙂 Kesinlikle sabır işi.

Emel

Puzzle çok seviyorum size nasıl ulasabilirim

Emel

Puzzle çok seviyorum size nasıl ulasabilirim göremedim.

ALİME

BEYLİKDÜZÜ

Eyüp

İsdediğiniz puzzle ve çerçeveyi bize gönderin biz hızlı bi şekilde yapıp vernkleyip size gönderelim
eyup_gunay_55@hotmail.com

pelin

puzzle yapmayı çok seviyoruz. ve evde kullanmadığımız o kadar çok puzzle birikti ki arkadaşlarımıza hediye verdik. ama hala puzzle yapmaya devam ediyoruz ve bu hobimizi fırsata çevirmek istiyoruz. Beğendiğiniz puzzle ve çerçeveyi gönderin en kısa zamanda size yapılmış halde iletelim. pelinnn_06@hotmail.com