Questra Holding İle Güvenli Kazanç

İspanya merkezli yatırım firması Questra Holding sayesinde internetten para kazanmak isteyen kişilere yeni bir kazanç kapısı daha aralanıyor. Başlangıçta kamuoyunda bulunan şirketlere yardım amaçlı kurulan ve bu şirketlere finans desteği sağlayan Questra Holding bu alanda verdiği uzun hizmetler sonucu uzmanlaşmış kadrosu ile yoluna devam ediyor. 2009 yılında İspanya Murcia merkezli olarak kurulan şirket, yola 12 çalışanla başlamış ve bunun ardından 1 yıl içerisinde 10 milyon Euro değerinde kazanç elde etmiştir. Madrid ve diğer çevre şehirlerde ofisleri bulunan Questra Holding, günümüzde yoluna 158 çalışanla devam ederken Avrupa’da 28 ülkede faaliyet içerisindedir.

office-1-e1474360802440 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

İlk başlarda sadece firmalara finansal destek olmak adına kurulan Questra Holding, gittikçe genişleyerek uzman olduğu alanlara yenilerini eklemiştir. İflas eden şirketleri satın alan holding, şirketleri yeniden piyasanın üst noktalarına çıkarıyor ve bunun ardından aldığı fiyatın çok daha üstüne satıyor. Ayrıca gelişmekte olan ya da kar getirisi yüksek olan firmalardan hisse senedi alımı yapan Holding, gayrimenkul alım satım işleri ile de uğraşıyor. Bu kısımlar, şirketin kendi yatırım yönü ve gelişim süreci. Ancak bizi ilgilendiren kısım şirketin sunduğu yatırımcı planlamaları ve yüksek kazançlı pazarlama planları. Questra Holding tarafından düzenlenen yatırım planları sayesinde 1 ay gibi bir sürenin ardından %6’ya varan kar oranını elde etmek mümkün. Şirkete yatırım yapmak ve aylık düzenli olarak kar etmek için kendi bütçenize göre işinde uzman analistler ve menajerler tarafından ayarlanmış paketlerden birini seçerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Questra Holding, kendi bünyesinde oluşturduğu yatırımcı portföyü sayesinde girişimcilerin kar garantisini bizlere sunuyor. Şirket, online pazar sektöründe birçok küçük şirketle iş birliği halinde çalışırken, büyük şirketlerden de yatırımları kabul ediyor. Doğal olarak herhangi bir şirket kadar yatırım gücü olmasa da bireysel kişiler de Questra Holding tarafından sunulan yatırım paketlerinden dilediğini seçebilir ve kazanmaya hemen başlayabilir. Forex ve benzeri yatırım araçları gibi, piyasa ve kurlar üzerinde işlem yapmanıza gerek kalmayan bu sistem üzerinde yatırımcı olmak için bir analist ya da finans uzmanı olmanıza kesinlikle gerek yoktur. Questra tarafından düzenlenen çeşitli paketlerden birisini satın alarak kazanmaya başlayabilir ve yatırılan parayı kısa bir sürede geri kazandıktan sonra kar etmeye başlayabilirsiniz.

Questra Holding, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için birkaç farklı yatırım paketi seçeneği sunuyor. Bütçenize ve kazanmak istediğiniz zaman aralığına göre tercih edebileceğiniz bu paketlerde, kısa ve uzun vadeli kazançlar bulunuyor. Kısa vadeli kazançlar her sistemde olduğu gibi Questra Holding’de de uzun vadeli kazançlardan daha az kazandırıyor. Holding tarafından yatırımcılara 10 farklı paket sunuluyor. Bu paketlerin yatırım miktarı ve kazanç miktarı da seviyesine göre değişiyor.

questra-erfahrungen-1-e1474361836351 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holding İle Güvenli Kazanç

Questra Holding Hesabı Nasıl açılır?

Questra Holding üzerinde hesap açmak için öncelikle kayıt olmanız gerekiyor. Güvenlik önlemlerini arttıran şirket, hesap açma alanında ikiye ayrılıyor. Atlantic Global Asset Management (AGAM) ve Quesetra World adı altında gördüğümüz iki farklı üye olma panelini şu şekilde açıklayabiliriz;

Atlantic Global Asset Management, sizin Questra Holding hesabınıza para yatırma ve paket satın alma işlemlerinizi gerçekleştirdiğiniz hesabınız oluyor. Yani siz burada bulunan hesabınıza para yatıracak, paket satın alacak ve yine bu bölümden hesabınıza yatan parayı takip edeceksiniz.

İkinci üyelik menüsü olan Questra World ise hesabınızın bonus sistemini, kazandığınız ödülleri ve referans üyelerinizi yönettiğiniz bölümdür. Bu bölüm üzerinden yatırım yapan referanslarınızı görüntüleyebilir, referansınız ile üye olan yatırımcılardan ne kadar para kazandığınızı öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda bu bölüm üzerinden referans kodu alarak kendi üyeliğiniz ile başkalarını davet edebilir ve daha fazla kazanabilirsiniz.

Üye Olurken;

AGAM’a üye olurken, öncelikle buradan giriş yapmanız gerekiyor. Bunun ardından sitenin sağ üst tarafında Personal office bölümüne tıklıyoruz. Ardından açılan bölümde telefon numaranızı yazarak işleme başlıyoruz. Telefon numaranızı üye olurken başına Türkiye alan kodunu (90) ekleyerek yazıyoruz. Ancak numaranın başına kesinlikle + koymamanız gerekiyor. Diğer üyelik bilgilerini de doldurduktan sonra ”Register” diyoruz ve kayda devam ediyoruz. Açılan bölümde ”Account type” yazan kısımı özel kişilik (personal) olarak seçip devam ediyoruz ve fırst name: İsmimiz, Last name: Soyismimizi yazıyoruz. Daha sonra aşağıda bulunan Password (from SMS)  yazan yerin altındaki kutucuğa bizim telefonumuza yada mailimize gelen kodu buraya kopyalayıp yapıştırıyoruz. Eğer bu onay kodu cep telefonumuza gelmemişse altta yer alan ”don’t receive an sms?” yazan yere tıklıyoruz ve böylece vermiş olduğunuz e-mail adresinize bu onay kodu gelmiş oluyor.

Burada dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise isimlerde Türkçe karakterler kullanmamak. yani isminiz örneğin, Doğan ise buraya Dogan yazmanız gerekiyor. Kaydı tamamladıktan sonra mail adresinize gelen kodu buraya girdikten sonra kayıt işleminiz tamamlanıyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan Profile bölümünde kişisel bilgilerinizi doldurmanız gerekmektedir. Burada birkaç bilgi vermem gerekiyor. Öncelikle kişisel bilgilerinizin olduğu yerde ”passport” diye bir bölüm bulunmaktadır işte buraya kimlik doğrulama için yükleyeceğiniz nüfus cüzdanı veya ehliyetin üzerinde yer alan belge numarasını yazmanız gerekiyor fakat T.C numaranızı yazmayın. Profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra da en alttaki kaydet butonuna tıklamayı unutmayın. Bunların dışında sağ tarafta bulunan mail, adres ve kimlik doğrulama işlemlerini onaylatmanız gerekmektedir. Kimlik doğrulama işlemini Identity verification kısmından, Adres onaylama bölümünde (adress verification) ise, sizin üstünüze olan elektrik, gaz, su, telefon faturaları yada kredi kartı ekstresinden birini buraya yükleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken ise fatura üzerindeki isim ve adres bilgileri, profil kısmında doldurduğunuz bilgiler ile aynı olmalıdır. E-mail verification, Identity verification ve Adress verification yazan yerlerin karşısında bulunan henüz onaylanmamış kırmızı kutu, onaylama işlemlerini tamamladığınızda yeşil kutu içinde verified durumuna geçecektir. Ardından hesabınıza para yatırabilir ve hesabınız ile istediğiniz paketi satın alabilirsiniz.

Arkadaşlar adres onayı için lütfen aşağıdaki taslağa bakarak bilgilerinizi giriniz .
Yazışma adresine;
Ülke, şehir, ilçe , semt ,cadde ve sokak olarak giriniz..
Türkçe karakter kullanmayınız ve gönderdiğiniz belge ile adres bilgilerinin aynı olduğunu kontrol ediniz….

13709771_293966997619027_5000132644761471924_n-e1474467355906 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holding yatırım paketleri

White (Beyaz) Paket: Beyaz paket içeriğini tercih eden yatırımcılar, %39 komisyon oranı ile kazanmaya başlıyor. 12 aylık bu yatırım paketine 90 Euro yatırım yapmanız gerekiyor. 90 Euro’luk yatırımdan ise, 1 yılın sonunda toplam %207.6’lık bir kazanç ile elde edeceğiniz miktar toplamda 186.84 Euro. Bu yatırım tipi ile aylık olarak elinize geçecek kazanç yatırılan paranın %17.3’ü yani ayda 15.57 Euro olacaktır. Yani temel mantık olarak 90 Euro karşılığında 12 ay boyunca aylık 15.57 Euro kazancı garanti altına alıyoruz.

Yellow (Sarı) Paket: 270 Euro olan bu paket içeriği sayesinde %36 komisyon oranı ile aylık kazanacağınız tutar %18.2 ve 1 yıl sonunda kazanacağınız tutar ise %218.4’lik bir kazanç ile 589.68 Euro olacaktır. Bu paket tipinde 270 dolarlık yatırım sonucunda aylık kazancınız 49.14 Euro olacaktır.

Green (Yeşil) Paket: 810 Euro ile yatırım yapılan bu paket sayesinde %30 komisyon değerinde kazanmaya başlıyoruz. Yatırılan 810 Euro’nun bize aylık getirisi ana paranın %19.9’u, toplam 12 ay sonunda ise %238.8 olarak belirlenmiş. 810 Euroluk bir yatırım ile Questra Holding’den aylık olarak 163,18 Euro kazanıyoruz. Toplam 12 ayın sonunda ise yatırılan 820 Euro bize 1.934,28 Euro olarak geri dönüyor.

Blue (Mavi) Paket: 2.430 Euro yatırım ile satın alabileceğiniz mavi paket, size 12 ayın sonunda %259.2’lik bir kazanç ile 6.298,56 euro olarak geri dönecektir. %%24 komisyon oranı ile çalışan bu sistemde yatırılan 2.430 Euro size aylık olarak %21,6’lık bir kazanç getirecektir. Yani bu pakette aylık kazancınız 524,88 Euro olacaktır.

Red (Kırmızı) Paket: %21 komisyon oranı ile çalışan bu pakete 7.290 Euro yatırım yaparak sahip olabilirsiniz. 1 yıl boyunca bu paket üzerinden kazancınız aylık olarak %22.5, yıllık olarak ise %270 olacaktır. Yani 7.290 Euro’nuz, size aylık olarak 1.640,25 Euro olarak geri dönecektir. Paketten toplam kazancınız ise 19.683 Euro.

Black (Siyah) Paket: Questra Holding tarafından sunulan küçük çaplı yatırım paketlerinin en büyüğü olan siyah paket ile %10 komisyon oranında kazanç sağlayabilirsiniz. 21.870 Euro yatırım ile sahip olabileceğiniz bu paketin aylık kazanç oranı 1 yıl boyunca %26, 1 yıl toplamında ise %312 olacaktır. Yani yatırılan 21.870 Euro size aylık olarak 5686.2 Euro olarak geri dönecektir. Bu paketin size yıllık getirisi ise 68.234,4 Euro.

İndigo Paket: Questra Holding’in sunduğu yatırım paketlerinden, büyük çaplı yatırım paketlerinin ilk sırasında yer alan bu pakete 65.610 Euro yatırım yaparak sahip olabilirsiniz. Paketin komisyon oranı ise %7 olarak belirlenmiştir. Bunun ardından paketin size aylık getirisi %26.9’luk bir oranda, 17.6649,09 Euro olacaktır. Bu paketle birlikte 1 yılın sonunda yatırdığınız 65.610 Euro size 211.520,07 Euro olarak geri dönecektir.

VİP Paket: 100.000 Euro’luk yatırım ile satın alabileceğiniz VİP paket, size %3 komisyon oranı ile ayda %28’lik kazanç garantisi sunuyor. 100.000 Euro’luk yatırımın sonunda aylık alacağınız para 28.000 Euro, yıllık alacağınız para ise toplamda %336.3 kazanç oranı ile 336.266,6 Euro olacaktır. Bundan sonra sunulan diğer iki paketin de kazanç oranı sabit, ancak yatırılan miktara göre artış göstermiştir.

VİP Gold Paket: 250.000 Euro’luk yatırım ile sahip olabileceğiniz bu paket sayesinde ayda %28 kazanç getirisi ile 70.000 Euro kazanabilirsiniz. Bu paketin size yıllık getirisi ise 840.665,5 Euro. Yani 250.000 Euro yatırdıktan 1 yıl sonra paranızı 840.665,5 Euro olarak geri kazanabilirsiniz.

VİP Platinum Paket: Questra Holding tarafından sunulan en yüksek işlem hacmine sahip paket olarak karşımıza çıkan VİP Platinum paketi sayesinde, 500.000 Euro yatırım yaparak, bunu aylık 70.000 Euro şeklinde geri alabilirsiniz. 1 yılın sonunda ise 500.000 Euro size 1.681.333,5 Euro olarak geri dönecektir.

14225624_318406278508432_7219687222017105010_n Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holding, paket seçimlerine göre yatırımcılarına haftalık olarak ödeme yapmaktadır. Yani haftalık olarak yatırımcıların paketlerden kazançları şu şekilde olacaktır;

White Paket: Haftalık 3,89 Euro,

Yellow Paket: Haftalık 12,285 Euro,

Green Paket: Haftalık 40,795 Euro

Blue Paket: Haftalık 131,22 Euro

Red Paket: Haftalık 410,06 Euro

Black Paket: Haftalık 1.421,55 Euro

İndigo Paket: Haftalık 4.416,02 Euro

VİP Paket: Haftalık 7.000,00 Euro

VİP Gold Paket: Haftalık 17.500,00 Euro

VİP Platinum Paket: Haftalık 35.000,00 Euro

Questra Holding hesabınıza ilk önce belirlediğiniz paketi satın almak için paket miktarı kadar para yüklemeniz gerekiyor. Bunun ardından, hesabınızda paket seçeneklerinden tercih ettiğinizi satın alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Questra Holding, paket kazançlarını sizin Questra Holding hesabınıza haftalık olarak yatıracaktır. Siz de bu parayı isterseniz haftalık yatırıldığı an çekebilir ya da birikmesi için bekletebilirsiniz. Ayrıca yatırılan miktarı yeni yatırımlar için de kullanabilirsiniz.

Questra Holding Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

1- OKPay

2007 yılında kurulan OKPay ile internet üzerinden sanal bir cüzdan oluşturabilir, paranızı buraya gönderdikten sonra ücretsiz bir şekilde para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Resmi bankaların aksine OKPay hafta sonu ve tatil günlerinde de aktif olarak para gönderimine izin vererek kullanıcılara büyük bir avantaj sunuyor. Bununla birlikte OKPay 200’den fazla ülkeye para gönderme ve çekme hizmeti sunarak geniş çaplı ve güvenilir hizmet ağı sunuyor. Questra Holding hesabınıza para yatırmak ve buradan para çekmek için OKPay’i kullanabilirsiniz.

2- Bit Coin

Nereden ve kim tarafından kullanılmaya başlandığı bilinmeyen Bit Coin’in, ilk başlarda Deep Web üzerinden uyuşturucu ve diğer bütün yasadışı satışların gerçekleşmesi için kullanıldığı düşünülüyor. Çünkü Bit Coin, hiçbir şekilde takip edilemiyor ve hangi hesaptan gönderildiği bulunamıyor. Bu sayede kullanıcıların güvenliğini üst düzeyde koruyan Bot Coin’i Questra Holding hesabınıza para gönderimi yaparken kullanabilirsiniz. Tabi ki aynı şekilde hesabınızdan para çekerken de ödeme yöntemi olarak Bit Coin’i tercih edebilirsiniz. Türkiyeden yatırım yapacak arkadaşlarımız için www.koinim.com’u kullanmalarını tavsiye ediyorum. Bu btc sitesinde de hesap ayarları bölümünden kimlik doğrulama işlemlerini onaylattıktan sonra hem bankadan para aktarıp bitcoin alarak questra holding’e yatırım yapabilir hemde kazançlarımızı buraya çekerek bankamıza transfer edebiliriz.

3- E-Payments

2011 yılında kurulan e-Payments, kuruluş amacında da aslında Questra Holding’e hitap ediyor. Londra merkezli şirket, ana mantık olarak bu tarz yatırım firmalarına kolayca para yatırmak ve çekmek için kullanılıyor. e-Payments hesabınıza para yatırmak için iki temel yöntem bulunuyor. Bunlardan ilki, e,Payments hesabınıza eft ya da havale yöntemi ile para göndermek, diğeri ise talep ettiğiniz e-Payments hesap artınıza direkt olarak ATM ile para yatırmaktır. E-Payments hesapları için havale işlemi tamamen ücretsizdir.  e-Payments kartınız ile ATM’den para çekme talebine 2,6 dolar kesinti yapılmaktadır. Ancak para yatırmak ücretsizdir.

4- Perfect Money

Perfect Money yöntemi, henüz yaygınlaşma aşamasında olmasına rağmen, birçok Paid to Click (PTC) sitesi tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılıyor. İnternetten para gönderme ve çekme işlemleri için 7.5 Euro işlem ücreti alan bu firma, diğerlerine göre biraz daha pahalı. Ancak, işlem hızı ve müşteri memnuniyeti konusunda da oldukça ileri bir noktada olduğunu söyleyebiliriz.

Questra Holding hesabınıza yatırdığınız ya da çekme talebinde bulunduğunuz meblağ, 3 ila 7 iş günü içerisinde hesabınıza geçer ya da işlemi tamamlanır.

Questra Holding ile Yatırımlarım Güvende Mi?

Questra Holding, piyasada 2009 yılından beri hizmet veriyor. 7 yıllık kariyer yaşamında asla gerilemeden yoluna devam eden şirket, birçok yatırım uzmanı ve menajer ile çalışıyor. Bu sayede de şirketin yatırımları sürekli olarak gelişiyor.

Yukarıda verdiğimiz detaylar, teknik olarak Questra Holding’i ilgilendiren kısım. Biz yatırımcıları ilgilendiren kısım ise şirketin güvenlik önlemi sertifikası. Şirket, bütün yatırımcılarını bünyesinde edindiği DAS yatırım kaybı sigortası ile güvence altına alıyor. Bu sayede dünyada sigorta kuruluşlarının en köklüleri arasında yer alan DAS sayesinde şirkete yaptığınız yatırımlar tamamen korunuyor.

Ekran-Resmi-2016-08-12-13.29.11-1-300x238 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Şirketin sahip olduğu ikinci bir sertifika ise bizi ilgilendiren bir diğer noktalardan birisi. İyi Hal Sertifikası, yani Certificate of Good Standing’e sahip olan Questra Holding, bu sayede yatırımcılarına ne kadar güvenilir olduğunu kanıtlıyor. Bu sertifika, şirketin daha önceden hiçbir sabıkasının bulunmadığını ve hiç bir yatırımcısını mağdur etmediğini gösteriyor. Bu belge sadece gerekli denetlemeler tamamlandıktan sonra resmi kuruluşlar tarafından şirkete veriliyor. 2009 yılından bu yana hiçbir yatırımcısını mağdur etmeyen, aksine yatırımları güvence altına alan bir firma ile yatırım yapmak size her açıdan para kazandıracak.

certificate-of-good-standing-e1474442635817 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holding İyi Hal Sertifikası

AGAM ( Atlantic Global Asset Management) ortaklık sözleşmemiz.

Adres onayından sonra hepimize gelecek bu sözleşme.

14054101_316079642074429_4251569473917991265_n-225x300 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş 14183934_316079675407759_4973369743916418217_n-225x300 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holdings Bonus Sistemi

Questra Holdings ile sadece yaptığınız yatırımlar aracılığıyla değil, aynı zamanda bonus sistemi sayesinde sizinle birlikte Quetra Holdings’e yatırım yapan kişiler aracılığı ile de para kazanabilirsiniz. Sistemde birden fazla bonus seviyesi bulunuyor. Her seviyenin de ödülü gitgide artıyor. İşte, Questra Holdings’in bonus kariyer ödülleri.

Questra Holdings hesabınız ‘’Newcomer’’ seviyesinde başlıyor. Bundan sonra sizin referans linkinizle yatırım yapan kişilerin yatırımına göre seviye atlayarak bonus kazanabilirsiniz.

1- Bronze Agent: Bronze Agent seviyesine ulaşmak için sizin referans kodunuzla üye olan kişilerin toplamda 3.000 Euro’luk yatırım yapması gerekiyor. Bronze Agent seviyesine ulaştığınız zaman Questra Holdings’ten bir bonus kazanamıyorsunuz.

2- Silver Agent: Silver Agent seviyesine ulaşmak için sizin alt yatırımcılarınızın toplamda 25.000 Euro’luk yatırım yapması gerekiyor. Silver Agent rütbesine ulaştığınız takdirde Questra Holdings’ten 1.000 Euro bonus kazanabilirsiniz.

3- Gold Agent: gold Agent seviyesine ulaşmak için alt yatırımcılarınızın toplamda 50.000 Euro yatırım yapması gerekiyor. Yani Silver Agent olduktan sonra bunun üzerine bir 25.000 Euro daha koyarsanız Gold Agent olabilirsiniz. Gold Agent’e geçtikten sonra Questra Holdings’ten 2.000 Euro bonus kazanabilirsiniz.

4- Platinum Agent: Platinum Agent seviyesine çıkmak için referans kodunuz ile üye olan üyelerin toplamda 100.000 Euro yatırım yapması gerekiyor. Bunun ardından Questra Holdings’ten 5.000 euro bonus kazanabilirsiniz.

5- Bronze Director: Bronze Director, Questra’nın yüksek seviyeli bonus ödüllerinin en düşüğü olarak karşımıza çıkıyor. 500.000 euro referans yatırımı kazanarak Bronze Director olabilir ve anında 20.000 Euro kazanabilirsiniz.

6- Silver Director: Silver Director seviyesine atlamak için alt üyeleriniz ve onların alt üyelerinin toplamda 1.000.000 Euro yatırım yapmış olması gerekiyor. Bu yatırım seviyesini yakaladıktan sonra Questra Holding tarafından Silver Director seviyesine yükseltilir ve 50.000 Euro bonus kazanırsınız.

7- Gold Director: Gold Director seviyesine ulaşmak için referanslarınızın toplamda 3.000.000 Euro yatırım yapmış olması gerekiyor. Böylece Gold Director seviyesine çıkabilir vve 150.000 Euro ödül kazanabilirsiniz.

8- Platinum Director: Platinum Director seviyesi Questra Holdings’in sunduğu son bonus seviyesi. Bu seviyeye ulaşmak için alt yatırımcılarınızın ve onların alt yatırımcıları şeklinde devam eden bir yatırım ağacının toplamda 10.000.000 Euro yatırım yapmış olması gerekiyor. Bu seviyeye ulaştıktan sonra Questra Holdings’ten 500.000 Euro bonus kazanabilirsiniz.

questra-holdings-review-partner-program-1024x532-e1474362956440 Questra Holding İle Güvenli Kazanç Para ve İş

Questra Holding Referans Sistemi ve Avantajları

Questra Holding ile bir diğer kazanç  yöntemi, davet ettiğiniz referanslar tarafından yapılan yatırımlardır. Referans kodunuz ile siteye üye olan yatırımcılar, sitede sizin ortağınız olarak görünür. Buranın en ilginç yanı ise, ortaklarınızın sonradan kendine aldığı ortaklardan da para kazanıyor olmanızdır. İlk önce ortaklık seviyesi ile kendi ortaklarınızdan ne kadar kazandığınıza, ardından ortaklarınızın ortaklarından ne kadar kazandığınıza bir göz atalım.

Bonus sisteminde geçerli olan rütbeler, burada da geçerli ve etkin rol oynuyor. Ortaklarınızdan kazanacağınız oranı açıklayacak olursak,

Level 1 – Newcomer: Bu dereceye sahip bir üye, her ortağının yaptığı yatırımdan %5 oranında kar elde ediyor.

Level 2 – Bronze Agent: Bu dereceye sahip bir üye, Questra Holding’e davet ettiği her ortağının yaptığı paket alımlarından %7 oranında kazanır.

Level 3 – Silver Agent: Silver Agent seviyesinde bir üye, davet ettiği her ortaktan %9 oranında komisyon kazanır.

Level 4 – Gold Agent: Gold Agent seviyesine gelen bir üye, her ortağından yani referansı ile davet ettiği üyeden %10.5 oranında kazanç sağlar.

Level 5 – Platinum Agent: Platinum Agent seviyesine ulaşan bir üye alt ortaklarının yaptığı yatırımlardan %12 oranında kazanç sağlar.

Level 6 – Bronze Director: Bu kazanç seviyesine ulaşan bir üye, Questra Holding’e kendi referansı ile davet ettiği her kişiden %13 oranında kazanç sağlar.

Level 7 – Silver Director: Silver Director seviyesine çıkan bir üye, Questra Holding bünyesine kattığı her yatırım ortağının satın aldığı yatırımlardan %14 oranında kazanç elde etmektedir.

Level 8 – Gold Director: Bu seviyeye ulaşan bir yatırımcı, ortakları tarafından yapılan her yatırım ile %14.5’lik kazanca sahip oluyor.

Level 9 – Platinum Director: Questra Holding’in son seviyesi olan Platinum Director seviyesinde yatırımcılar, her ortağından %15 oranında kazanç sağlar.

Örnek verecek olursak, Bronze Director yani Level 6 seviyesinde bir üye, bir ortağı değeri 270 Euro olan Yellow paketi satın aldığı zaman, direkt olarak %13, yani 30,1 euro kazanacaktır. Üyenin Questra Holding seviyesi ve yatırımcı ortaklarının sayısı arttıkça, kazanılan miktar artacaktır.

Kendi referanslarımız ile para kazanmayı tamamen kavradık. Peki, Questra Holding’de ortaklarımızın kendi ortaklarının yaptığı yatırımlardan nasıl kazanıyoruz?

Bu kazanç sistemini hesaplamak aslında çok kolay. Örnek şeklinde anlatacak olursak, Bronze Director (Level 6) seviyesinde bir yatırımcı olduğunuzu farz edelim. Yatırımcı ortaklarınızdan birisi de Silver Agent (Level 3) seviyesinde olsun. Normalde, Bronze Director seviyesinde olduğunuz için, her referansınızdan yani yatırımcı ortağınızdan, %13 oranında kar ediyorsunuz. Silver Agent seviyesindeki ortağınız ise, kendi referans kodu ile üye olan her ortağının yatırımından %9 oranında kazanç sağlıyor. Bu iki işi ele alacak olursak, Bronze Director seviyesindeki siz, Silver Agent seviyesindeki ortağınızın kendi ortaklarından 13-9=%4 oranında kazanç sağlıyorsunuz. Yani bu örnekteki ortağınızın ortağı 270 Euro değerindeki Yellow paketi satın alırsa, siz de otomatik olarak %4 yani 13.5 Euro oranında kazanç sağlıyorsunuz.

Bu derinlik tablosu, aynı şekilde sonsuza kadar uzamaktadır. Ta ki yukarıda yaptığımız işlemin sonucu sıfır çıkana kadar. Yani ortağınızın ortağı ve onun ortağı diyerek uzayan listede kazanabildiğiniz her noktadan kazanç sağlayabilirsiniz.

Sistemi tavsiye etmek istediğiniz kişilere vereceğiniz referans adresiniz ise https://atlanticgam.es/partner=P0920xxxx (P ile başlayan bu numara hesabınızda sol üst köşede isminizin altında yer alır) olan linktir.

Partnerleriniz ve sponsorunuz hakkındaki bilgileri ise https://private.questraworld.es/#/partner adresinden görebilirsiniz.

MÜKEMMEL BİR ŞİRKET İLE , ANTALYA’DA MÜTHİŞ BİR ORGANİZASYON…
HEPSİ BİZLER İÇİN YAPILDI..

Questra Holding ile para kazanmak, güvenilirliğin yanı sıra kolay ve hızlı işlem avantajları ile size bildiğiniz diğer bütün yöntemleri unutturacak. İnternetten para kazanma yolları arasında en garanti, hızlı ve kalıcı olan Questra Holding sayesinde sadece para yatırdıktan sonra bunu satın aldığınız paketlerin seviyesine göre %207,6’dan %336,3’e kadar arttırabilirsiniz. İyi hal sertifikası ve DAS garanti sigortası sayesinde Questra Holding, yatırımcılarına güvenilir olduğunu kanıtlamakla kalmıyor, aynı zamanda yatırımları garanti altına alıyor. Siz de Questra Holding ile güvenli kazanç sistemine katılmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden işlemlere başlamanızı öneriyoruz. Referans sistemi, 365 gün aktif paketler, %336.3’e varan kazanç oranı, %15’e kadar referans kazancı, birçok ödeme kolaylığı, Questra World’un avantajlı ve kazançlı dünyasında sizi bekliyor. Bol kazançlar.

Sistem hakkında destek almak istediğiniz konular için, sitenin en altında yer alan Bize ulaşın bölümünden lütfen sorularınızı yazmayı unutmayın.

Sistemi incelemek ve ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayın!

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar