SEO REHBERİ Dijital Eğitim Kitabı

En Güvenilir Kişi Kendinizdir.

1068_17_1-e1425132624313 SEO REHBERİ Dijital Eğitim Kitabı Bilgisayar ve İnternet Web sayfası veya bloğu olan herkes SEO bilgisine sahip olmalıdır. Çünkü bir web sitesinin kuruluş amacı siteye ziyaretçi çekmektir. Siteye ziyaretçi çekmek içinde sitenin bütün SEO yerleri boşluksuz ve yeterli dozda yani ne fazla ne de eksik doldurulmalıdır.

SEO Search Engine Optimization yani Türkçe karşılığı ile Arama motoru optimizasyonudur. Bir site neden SEO’ya ihtiyaç duyar diye soracak olursanız ki sorduğunuzu duyar gibiyim; herhangi bir arama motorunda (Google, yandex gibi)üst sıralarda hatta birinci sıralarda çıkabilmek için. Siz Google veya herhangi bir arama motorunda bir kelime aradığınız zaman arama motoru o kelimenin odaklanıldığı siteyi en üstte gösterir ve buna göre sıralar. Sakın ola ki kelimenin en çok geçtiği gibi bir yanılgıya düşmeyin zira bir kelime bir site aşırı derecede yazılıyorsa o site spama düşer ve artık karşınıza çıkmaz.
SEO hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız artık sizin için bir eser yazıldı ve satışa sunuldu. Serdar Yüksel tarafından hazırlanan SEO Rehberi adlı bu eserde SEO hakkında ki her şey sizler için anlatılmakta. Bu eseri web siteniz için yol rehberi olarak gördüğünüz zaman ve içindeki her şeyi dikkatlice okuyup uygulamaya koyduğunuzda Google’da bile en üst sırala yükseleceğinizden şüpheniz olmasın. Unutmayın SEO konusunda kendinizden daha çok güveneceğiniz hiçbir SEO uzmanı yoktur. Web sitenizin popülerliği için bu esere hemen sahip olmalısınız.
Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar