Sosyal Takipçi İle İnternetten Para Kazanma

İnternetten para kazanma yolları artık daha da kolay çünkü internet kullanıcılarının oldukça fazla ziyaret ettikleri sosyal web siteleri, aynı zamanda takipçi kazanmak isteyen kişi yada firmaların da en önemli tercihlerinden birisi oluyor. Bunun bir sonucu olarak sosyal web siteleri üzerinde açılan sayfalar hem hedefledikleri takipçi kitlesine ulaşabiliyor hem de kullanıcılar bu sayede para kazanabiliyorlar.

İnternet üzerinden para kazanma hakkında belki daha önce pek çok yöntem görmüş olabilirsiniz ancak bu daha da farklı çünkü burada kazanç yöntemi ise daha çok sosyal medya siteleri odaklı gerçekleşiyor. Ayrıca normalde kazanç yöntemleri tek taraflı olarak, sadece çalışanın kazandığı bir sistemdir. Ancak bu farklı sistemde ise hem sayfa sahipleri hem de kullanıcılar kazanıyor. Öyleyse hem kullanıcılar hem de sayfa sahipleri açısından, nasıl bir kazanç sistemi olduğuna kısaca değinelim.

Sosyal Takipçiden Nasıl Para Kazanılır?

Öncelikle sisteme buradan üye oluyor ve böylece siz de bir kullanıcı olarak, artık para kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Para kazanma sistemi daha çok krediler üzerinden gerçekleşiyor. Öyle ki sistemde bulunan belli başlı, sosyal medya web siteleri ile alakalı her bir görevi tamamladığınızda, o görev için belirlenmiş olan kredi anında hesabınıza geçmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise sistem sadece sosyal medya web siteleri ile alakalı görevler ile sınırlı değildir. Aynı zamanda pek çok web sitesi ile alakalı farklı görevler de bulunmaktadır ve de bu görevleri tamamlamak hiç de zor değildir. Çünkü zaten bu görevler, günlük hayatımızda ziyaret ettiğimiz pek çok web sitesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerdir. Bu sistemdeki fark ise, yapılacak olan her bir etkinlikten kredi kazanmanızdır. Ancak unutmayın ki bu krediler aslında para’dır. Çünkü sahip olduğunuz her krediyi, istediğiniz an gerçek bir paraya çevirme ve de bu parayı hesabınıza çekmeniz mümkündür.

Sosyal Takipçide Ödeme Alt Limiti Ne Kadar?

Kazançlarınız 2 Dolara ulaştığında, para çekme talebi gönderebilirsiniz. Para çekme talebi gönderdiğiniz günden itibaren, 3 gün içerisinde paranız hesabınıza yatacaktır.

Sosyal Takipçide Nasıl daha fazla para kazanılır?

Sistemdeki görevlerin günlük sınırları var. Bu sınır, ücretsiz kullanıcılar içindir. Dolayısıyla VIP üyelik alarak, herhangi bir sınıra takılmadan, sistemde bulunan görevleri yerine getirebilir ve bu sayede günlük kazancınızı katlayabilirsiniz. Ücretler oldukça uygun, bu sayede aylık yada yıllık olarak, kolay bir şekilde üyelik alabilirsiniz.

Ne kadar çok görev, o kadar çok kredi!

Sonuç olarak sistem basit bir mantığa dayanır; ne kadar çok görev gerçekleştirirseniz, o kadar çok kredi kazanırsınız ancak ücretsiz üye olduğunuz için bir gün içerisinde en fazla 100 görev tamamlama hakkınız vardır. VIP Üye olduğunuzda ise bu sayıyı geçebilirsiniz.

Öte yandan daha fazla kredi kazanmanızı sağlayacak olan bir diğer özellik ise günlük olarak en çok görev gerçekleştiren kullanıcılar arasında ilk üç sıraya girmektir. Bu sayede ilk üç üyeye özel verilen günlük bonus krediler hesabınıza yüklenir.

sosyal_medya_bagimliligi_02 Sosyal Takipçi İle İnternetten Para Kazanma Para ve İş

Sosyal Takipçi İle İnternetten Para Kazanma

Sayfa Sahipleri için Takipçi Kazanma!

Eğer bir facebook, instagram, twitter yada benzeri olarak herhangi bir sosyal medya sitesinde bir sayfanız bulunuyorsa, bu sistem sayesinde takipçi edinebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken sayfa adresinizi ve sayfanızın başlığını sistemde girmek ve sayfanıza destek verecek olan her bir takipçinin kaç kredi kazanacağını belirtmek. Böylece sizin sayfanızı destekleyecek olan her bir kullanıcı, belirtmiş olduğunuz kadar krediyi kazanacak, bu sayede sizler de hedefiniz doğrultusunda sayfa beğenisini arttıracaksınız.

YouTube Videoları İzlenme Sayısı Arttırma!

Bir youtube videosu yaptınız ancak izlenim sayısı oldukça az. Videonuzun izlenim sayısını arttırmak ve YouTube üzerinde ön plana çıkararak, daha fazla kitlelere ulaşmasını istiyorsanız, o halde insanların sizin videonuzu izlemesi ve beğenmesi önemli bir etken olacaktır. Bu durumda da kullanabileceğiniz bu sistem ile her bir youtube videonuz için belli bir kredi belirleyebilir ve sistemde bulunan kullanıcıların videolarınızın beğenme ve izlenim sayılarını arttırmasını sağlayabilirsiniz.

Bu sistem güvenilir mi?

Evet, çünkü bu sistem üzerinden ödeme alan ve almaya devam eden pek çok kullanıcı var ve bu kullanıcıların almış olduğu her bir ödeme, sistemde kanıt niteliğinde bulunmaktadır. Dolayısıyla internetten para kazanma için kullanabileceğiniz, yararlanabileceğiniz en güvenilir sitelerden birisidir.

Sisteme kayıt olmak için buraya tıklayın.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

serap

anlamadığm birşey var.tamam ben ûye oldum diyelim.facebook ınstagram hesabımda var.eee ben ne gibi şeyler izletecem paylaşacamda para kazanacam.herhangi bir konu,resim,video veya reklam varmı şart koştuğunuz.sosyal medyada ne paylaşmam gerekiyor.bilgi verirmisinz