SSL Sertifikası Satarak Para Kazan

İnternette güvenlik ve gizlilik hepimiz için büyük önem taşıyor. Dikkat ederseniz hergün görsel veya yazılı medya haberlerinde internet üzerinden yapılan dolandırıcılıklarla ilgili haberler var. Siz de internet üzerinden yapılabilecek dolandırıcılıklara karşı alınan önlemlere katkıda bulunmak ve bununla beraber para kazanmak isterseniz; size internetten para kazanma yolları arasında yeni bir iş teklifi tavsiye edebiliriz. SSL sertifikası satarak para kazanacaksınız hem de şirket ortağı olarak veya şirket temsilcisi olarak ciddi paralar kazanacaksınız.

İnternette birçok kişinin korkulu rüyası haline gelen dolandırıcılara karşı, site sahiplerinin ve müşterilerinin özellikle aradıkları etkin korunma yöntemlerini siz de kazanca dönüştürebilirsiniz. SSL sertifikası nedir? Evet öncelikle bu işi yapacaksanız bu sertifikanın ne olduğunu ve bu sertifikayı satacağınız kişiyi ikna edebilecek bilgilere sahip olmanız gerekiyor. İnternette bulunan sitelerin genellikle kullandığı veya kullanmak istediği ve sitelerinin güvenli olduğunu gösteren bir sertifikadır SSL sertifikası. Artık internet üzerinden yapılan alışverişlerde bilinçli tüketici haline gelen site ziyaretçileri, almak istedikleri bir ürünle ilgili ödeme yapmadan ve kişisel bilgilerini vermeden önce sitenin güvenli olup, olmadığını kontrol etmeye başladı. İşte burada SSL sertifikası en büyük ihtiyaç haline geldi.

ssl_sertifikasi_nedir_en_iyi_ssl_sertifikasi_hangisidir_5390_zs7a5 SSL Sertifikası Satarak Para Kazan Pazarlama ve Reklam

Eğer sosyal medya ile yakından ilgiliyseniz ve sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabiliyorsanız işiniz daha kolay olacak; çünkü satacağınız SSL sertifikalarını, birçok sosyal paylaşım sitesinde özellikle forumlarda tanıtarak internetten para kazanma yöntemine adım atabilirsiniz. Ayrıca esnaf çevreniz varsa veya tanıdığınız şirketler ve bunlara ait internet siteleri varsa buralara da SSL sertifikasını rahatlıkla satabilirsiniz.

SSL Sertifikası Satmak İçin Neler Yapmalısınız?

• İntenette öncelikle SSL sertifikası satan şirketlerin listesini oluşturarak başlayabilirsiniz.
• Şirketlerle iletişime geçerek onlara ortaklık veya temsilcilik konusunda teklifte bulunun.
• Şirket tarafından teklifiniz kabul edilirse şartları mutlaka belirleyin, SSL sertifikasının size ne kadara satılacağı ve sizin ne kadara satacağınız konusunu mutlaka görüşün. Şirket size sertifikayı indirimli vermek yerine satışlarınız üzerinden prim üzeri çalışmayı da teklif edebilir.
• Satışa başladıktan sonra aylık satışlarınızla ilgili sayıyı gösteren rapor hazırlayarak şirkete sunun, ne kadar çok satış yapmayı başarırsanız karşılığında indirimle beraber prim alma ihtimaliniz de o kadar artacaktır.
• Şirketler ile yapacağınız SSL sertifikası satışı ile ilgili ortaklık veya temsilcilik konusunda mutlaka iki sistemli teklifi sunun.

Yani sertifikayı ucuza alıp aynı zamanda satışlarınıza göre prim ödenmesi şeklinde bir kazanç sistemini teklif edin.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar