WEB SİTESİ KURMA REHBERİ

Web Sitenizi Kurmak İçin Artık Kimseye İhtiyacınız Olmayacak!

İnternet artık hayatımızın uzun bir bölümünü kaplamaktadır. Öyle ki artık günümüzün birçok bölümünü internetteki sitelerle geçirmekteyiz. Gün geçtikçe gelişen internet teknolojisiyle birlikte yepyeni sitelerde internet dünyasında yerlerini almaya devam ediyor. Peki, bu sitelerden birinin de sizin siteniz olmasını istemez miydiniz?

Etkili ürünümüz ile sizlere en iyi web sitesini kurma imkânı veriyor ve bunun için internette bulunan zor ve karmaşık yollardan uzak durmanızı sağlayacaktır. Aslında herkes için web sitesi kurmak oldukça zor ve sorunlu bir işmiş gibi gelebilir. Ve bu nedenle her firma sahipleri web sitesi kurmak için tasarımcı ve yazılımcılara binlerce Türk Lirası vererek paralarını çarçur etmektedir. Ancak sizin için sağlamış olduğumuz eğitim setimiz sayesinde kolaylıkla web sitesi kurabileceksiniz.

Web sitesi kurmak istiyorsanız eğitim setimiz tam da size göre olduğunu göreceksiniz. Bu set ile internet sisteminde yer alan basit ve hazır siteler gibi değil daha özgün ve kendi istediğiniz tasarımları kullanarak web sitesi kurabileceksiniz.

Bu eğitim seti size yıllarca uğraşacağınız kodlama sistemini anlatmayacaktır. Eğitim setimize sahip olduğunuzda eğer bilgisayarı açıp kapatmayı biliyorsanız ilk sitenizi 2 veya 3 saatlik bir süreç içerisinde rahatlıkla kurabileceksiniz. Eğitim seti sayesinde istediğiniz türde; iş, eğitim, pazarlama, internet ve yazılım, sağlık ve benzeri konularda web siteleri hazırlayabileceksiniz.

Eğitim setimizde resim ve videolu anlatımlar sayesinde site kurmayı oldukça öğretici bir biçimde yapmaktadır. Herhangi bir tasarım ve kodlama da gerektirmeden bu işlemleri yapabilirsiniz. Setimizin içeriğinde ise size ek olarak arama motorlarında yüksek sıralarda olmanız için Seo Analiz Eğitimi, Web siteniz üzerinden para kazanmanız için set, internet reklamcılığı eğitim, Google’ın sırrı isimli gizemli set ve istemiş olduğunuz site adresi yani domain adını ücretsiz olarak vermekteyiz.

İnternet sitelerinin popülerleşmesiyle artık web sitesi kurmak da zorlu bir hal almaya başladı. Ancak sunmuş olduğumuz eğitim seti size site kurma konusundaki püf noktalarını ve en kolay yöntemleri anlatacaktır. Web sitesi kurmak bu set sayesinde 2 veya 3 saatlik vaktinizi alacaktır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Web Sitesi Kurma Rehberi adlı makalenizi okudum. Güzel bir yazı olmuş. Bende uzun bir süredir web site kurmayı hedefliyordum. Önerdiğiniz eğitim kitabını tavsiyeniz üzere aldım. Gerçekten de yararlı. Bonusları buraya yazsam satırlar almaz. SEO hediyesi, domain hediyesi gibi gibi. Web site kurmayı öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. Teşekkürler..

Emre Salihli

yıllar önce web site kurma işi iyi para kazandırıyordu ama wordpress çıkınca piyasada düşdü tabi wordpress de uzmanlaşırsanız özellikle tema yapımı ve entegre kısmında güzel paralar kazandırıyor. ben öyle yapmaya çalışıyorum wordpress kasıyorum