YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin

Kendine ek gelir sağlamak isteyen kişiler gelişen teknoloji ile birlikte internetten para kazanma yolları arayışına girmiş durumda. İnternet üzerinden birçok yöntem kullanılarak para kazanılsa da genel olarak bakarsak, bu işlerin beklentilerden çok daha düşük miktarda para kazandırdığı bir gerçektir.

Yıllar önce piyasaya çıkan, ancak çıktığı zaman değeri oldukça düşük olduğu için kullanıcılar tarafından önemsenmeyen dijital paralar, şu anda internetten para kazanmak isteyenler için en büyük yardımcılardan birisi. Dijital paraların atası olan BitCoin, piyasaya ilk girdiğinde 1 BTC’nin değeri yaklaşık olarak 20 kuruştu. Ancak, bundan birkaç yıl sonra değeri artan BTC’nin şu anki değeri 2.000 TL’yi geçmekte. Yıllardan bu yana piyasada olan BTC üzerinden yatırım yapmak, ilk çıktığı zamanlarda mantıklı olsa da, şu anda sıfırdan üretimi açısından diğer coin çeşitlerine göre daha avantajsız. BitCoin’in bu kadar değer kazanmasının ardından ortaya çıkan alt coin çeşitleri de günden güne değer kazanmaya devam ediyor. BitCoin’in yaklaşık 5 yılda bu hale geldiğini varsayarsak, alt coin çeşitleri de yaklaşık olarak bu sürenin ardından bu değere ulaşacaktır.

Alt coin çeşitleri arasında hızla gelişmeye başlayan YoCoin ile para kazanma, sandığınızdan da kolay ve zahmetsiz bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. YoCoin, diğer çeşitlere göre daha sonradan piyasaya girdiği için değeri de bu coinlere göre oldukça düşük. Şu anda 1 YoCoin’in değeri yaklaşık olarak 15 kuruştur. Bununla birlikte şimdiden aldığınız YoCoin’lerin ileride ne kadar büyük değer kazanabileceğini düşündünüz mü?

YoCoin’in çoğu dijital para çeşidine kıyasla en büyük farkı, güvenlikte kendini gösteriyor. BitCoin her ne kadar dünyanın en büyük dijital para birimi olsa da ortaya çıkan haberler ile birlikte bu birimin güvenliksiz olduğunu görüyoruz. Ancak YoCoin, dünyanın en gelişmiş güvenlik sistemlerinden birisi olan Etherium altyapısını kullanıyor. Böylece coinlerinizin uzun vadede çalınma ve kaybolma riski de ortadan kalkıyor. Tüm coin çeşitleri arasında, YoCoin cüzdanlarını diğerlerinden ayırmak için cüzdan kodunun ilk iki basamağına dikkat etmeniz yeterlidir. YoCoin’lerin cüzdan kodları ‘’0x’’ ile başlamaktadır.

YoCoin’in yatırımcılar açısından karlı olmasının en büyük nedeni ise, coinin henüz piyasada yeni olması ve büyük bir gelişme potansiyeline sahip olmasıdır. Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli olarak kurulan YoCoin Eylül ayından bu yana hizmet vermekte ve gelişimine devam etmektedir. Kazanç sistemini basit olarak anlatırsak, 150 TL karşılığında şu anda 1000 YoCoin satın alma şansınız bulunuyor. Ancak bu değer, 1 YoCoin’in 15 kuruş üzerinden hesaplanmış hali. Çok büyük düşünmeden, YoCoin değerinin 15 kuruştan 1,5 TL’ye çıktığını hesaplarsak, 150 TL yatırım ile satın aldığınız 1000 YoCoin’in değeri de otomatik olarak 1500 TL olacaktır. Yani, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan anında 1350 TL kazanabilirsiniz. Birde Yocoin’in ileriki zamanlarda bitcoin gibi 2000 TL olan değerine ulaşacağını düşünürsek şimdi almış olduğunuz 1000 YoCoin’in değeri 2.000.000 liraya ulaşacaktır. Evet yanlış duymadınız tam tamına 2 Milyon TL yani eski parayla 2 Trilyon TL. Böyle bir şey olamaz demeyin!! Çünkü bende Bitcoin ilk çıktığında asla şimdiki rakamlara ulaşacağını düşünmüyordum. Bunu tahmin edemediğim için de bitcoine yatırım yapmadım ve inanın ki şimdi çok pişmanım. Arkadaşlar işte bunun için diyorum ki, o zaman benim kaçırmış olduğum bu treni şimdi siz kaçırmayın ve geleceğinizi tamamıyla garanti altına alacağınız bu büyük kararı vermek için asla tereddüte düşmeyin. Unutmayın ki; Gelecek, geleceği düşünenlerindir.

090-e1480344193673 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

Aldığınız YoCoin’leri nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, bakış açınızı oldukça genişletmeniz gerekiyor. Çünkü günümüzde Amerika, Kanada, İngiltere, Hindistan ve Afrika ülkeleri YoCoin ile elektrik, su ve doğalgaz faturası tahsilatı bile yapmaya başlamış durumda. Yani sadece internet üzerinden yapılan satışlarda değil, devlet dairelerinde de kabul gören bir coin çeşidi olarak YoCoin karşımıza çıkıyor. YoCoin sisteminde isterseniz yatırımcı olabilir, isterseniz de kendinize grup kurarak kazanmaya başlayabilirsiniz. YoCoin sisteminde kendinize referans üye bularak, yani grup kurarak her üyeden %10 prim kazanabilirsiniz. Örneğin size referans olan kişi 100 dolarlık yatırım yaptığı zaman, sizin de hesabınıza 10 dolarlık yatırım yansıtılacaktır. Bu primler hesabınıza her hafta Cumartesi günü yansıtılırken, referanslarınızın aylık kazançlarından da aylık olarak %10 prim elde edebilirsiniz. Bununla birlikte grubunuzdaki kişilerin kendine oluşturduğu yeni gruplardan da kişinin kazandığı payın %10 kadarını da kazanma şansınız bulunuyor.

Yatırım yapıldıktan sonra ise, alınan coinler ilk aydan sonra her hafta %5’lik kısımlar halinde size iletilecektir. Böylece yatırımızı 20 haftanın ardından tamamen elde edebilirsiniz. Elde edilen gelirin %30’u sadece YoCoin alımı için kullanılırken, kalan %70’lik kısım çekilebilir kısımdır. Siz de internetten para kazanma yöntemleri arasında günden güne daha da popüler hale gelen YoCoin sayesinde, yatırımlarınızı büyütebilir ya da hiç yatırım yapmadan kendinize kazanç sağlayabilirsiniz.

Siteye buradan giriş yaptıktan sonra sayfanın en altında bulunan kayıt formunu doldurarak ücretsiz üyeliğinizi tamamlamış oluyorsunuz. Bu aşamadan sonra, hesabınıza giriş yapacağınız YC ile başlayan ID numaranız ve belirlemiş olduğunuz şifre bilgileriniz mailinize gelecektir. YC ile başlayan bu ID numaranızı siteye giriş yaparken username kısımına yazıyorsunuz.

Aşağıdaki kayıt formuna bakarak üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi: İlk sırada bulunan Position kısmındaki sağ ve sol dengeden hangisini istiyorsanız onu seçebilirsiniz.

lEXWvX-e1480346480827 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

YoCoin kayıt formu

Sitenin ana sayfasında en üst kısımda bulunan ”Select Language” yazan panelden siteyi Türkçeye çevirebilirsiniz.

PAKET ALMA

Sayfanın sol tarafında yer alan panel kısımından E-PİN BÖLÜM’ün altındaki E-PİN TALEBİ’ni açın. Burada almak istediğiniz paketi seçerek ödeme kısmına geçin. Ödeme emirini verdikten sonra karşınıza ödendi yazısı çıkacaktır. Sonraki işlemde ise panelde GÖSTER E-PİN yazan bölüme girerek UPRAGE kısmına tıklayın. Böylece paketinizi aktif etmiş oldunuz. Almış olduğunuz paketlerinizi GÖSTERGE PANELİ’nden görebilirsiniz. Artık dünyanın en karlı yatırımına adım atmış oldunuz. YoCoin kuru borsada yükseldikçe sizde daha fazla kazanmaya başlayacaksınız.

Not: Siteye kayıt olduktan sonra sistemle ilgili detaylı açıklamayı içeren bilgiler sizlere mail yoluyla gönderilecektir. Herkese bol ve hayırlı kazançlar diliyorum.

17.10.2016 tarihinden itibaren en düşük paket miktarı 100 USD olmuştur

nEdRz5 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş vZGb0p YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş nEdWVa-e1480366634222 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş 2jd97O-e1480366909563 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş J39ldE-1-1024x323 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

Kredi Kartı İle Yocoin Paket Alımı
Giriş Linkiniz : http://www.yocoinepin.com/product/e-pin-package/

0yvpYW-1024x538 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 2
jB0N0J-1024x512 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 3
RQmpa6-1024x543 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 4
jB0NEn-1024x518 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 5
qE6NgD-1024x514 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 6
yVYpyy-1024x538 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ADIM 7
Nka865-1024x532 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

LQk87G-1024x566 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

rEWXB7-e1480506716402 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

OEY82Z-1024x498 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

88qWna-1024x403 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

ZYvjNa-1024x443 YoCoin Dijital Para İle Geleceğinizi Garantileyin Para ve İş

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar