Yorum Yaparak Para Kazanma

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, kendine ek gelir sağlamak isteyenler için birçok yeni internetten para kazanma yolları gelişiyor. Bu yöntemleri kullanarak ister kendinize ek gelir sağlayabilir, isterseniz de internet üzerinden tam zamanlı çalışarak maaş düzeyinde para kazanabilirsiniz. Gelişen bu para kazanma yöntemlerine şimdi bir yenisi daha katılıyor. Peki, nedir bu sistem?

AppReklam adındaki bu yeni uygulama sayesinde Google Play ya da AppStore platformları üzerinden uygulamalara çeşitli yorumlar bırakarak para kazanabilirsiniz. AppReklam sitesinden platforma kayıt olduktan sonra hesabınıza giriş yaparak kazanmaya başlıyoruz. iOS sistemini kullanıyorsanız AppStore üzerinden yayınlanan oyun ve uygulamalara yorum yaparak ya da uygulamayı yükleyerek işe başlayabilirsiniz. Hesabınıza giriş yapmanızın ardından site sizi otomatik olarak AppStore’de yayınlanan oyunlar bölümüne yönlendirecektir. Bunun ardından listede yer alan indirme ya da yorum yapma görevlerini görüntüleyebilir ve dilediğinizi gerçekleştirerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yapılan yorumlar genellikle yorum başına 75 kuruş olarak hesaplanmıştır. Ancak indirme görevlerinde verilen ücretler 5 TL’ye kadar çıkmaktadır.

Google Play yani Android cihaz kullanıyorsanız yorum yaparak para kazanmak için AppReklam sitesine üye olduktan sonra Google Play üzerinden sistemin uygulamasını yüklemeniz gerekiyor. Google Play görevleri, yükleyeceğiniz uygulamada kullanılabilir hale gelecektir. Sistem üzerinde sizin kullanımınıza açık olan görevlerden istediğinizi seçerek kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Google Play üzerinden yüklediğiniz AppReklam uygulaması üzerinde sadece yorum yapmak ve uygulama indirmek gibi görevler de bulunmuyor. Görevler ile telefonunuza oyun yükledikten sonra, uygulama üzerinde yer alan ‘’Oyna Kazan’’ bölümüne giriş yaparak günde 10 kere aynı uygulamadan para kazanabilirsiniz.

İnternetten para kazanma yöntemleri arasında günden güne popüler olmaya başlayan bu yeni sistem sayesinde siz de evde otururken ya da iş yerinde çalışırken telefonunuz üzerinden kolayca para kazanabilirsiniz. Uygulama üzerinden gerçekleştirilen minimum ödeme tutarı 5 TL’dir. Bununla birlikte 5 ve 10 TL’ye ulaştıktan sonra kendinize çeşitli firmalardan hediye kodu talep edebileceğiniz gibi direkt olarak 10 TL üzerindeki bakiyelerin hesabınıza yatırılmasını da talep edebilirsiniz. Ödeme kanıtlı olan bu sistem sayesinde kendinize ayda 200 TL’ye kadar ek gelir sağlamanız mümkün.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

orkhan

guzel

sercan demir

İnternetten para kazanma yolları içerisinde güzel bir uygulama olmuş bilgilendirme için çok teşekkürler.

acar7372

Güzel

Blckby55

Idaresi var simdilik

recep25

mantıklı

Ahmet1992

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum. Herkese iyi kazançlar.