Youtube Para Kazanma Teorileri

Youtube Para Kazanma Teorileri

İnternetten para kazanma yolları ile alakalı olarak farklı farklı konuları ele almaya devam ediyoruz ancak bu yazımızda geçtiğimiz dönemlerde paylaştığımız bir teknik üzerine teori ve anlizlerde bulunmak istiyoruz. Google hizmetleri, zaman içerisinde para kazandırma konusunda son derece esnek seçenekler sunmaya başladı ve dolayısı ile bu durum hepimizi memnun etti. Youtube şirketini de kısa bir süre önce resmen satın alarak çok daha gelişmiş bir hale getiren Google şirketi, bu sistem üzerinden de kullanıcılara para kazanma imkanı sunmaya başladı. Dolayısı ile insanların bu konuda belli başlı fikirlere ihtiyacı olduğu konusu açık bir şekilde ortada. Başlayalım.

Youtube’den para kazanmak aslında hem kolay hem de zor bir yöntemdir. Google şirketi, her anlamda yasalara saygılı bir sistem olduğundan dolayı videolarda da bu kıstaslara son derece dikkat ediyor. Ne diyorsun sen? Demek istediğim şu ki telif hakkı bulunan videolar canınızı sıkacak noktaya ulaşabilir ve bu durumdan çok fazla sorun yaşamanız muhtemeldir. Bununla birlikte bizlerden sizlere birkaç öneri gelecek ve bu öneriler ışığında doğrudan kullanıcı kitlesine ulaşarak para kazanabilme şansına erişebileceksiniz. Sadece nasıl videolar ilgi görüyor? Bu sorunun yanıtını vermeye çalışacağız ki aslında bu sorunun yanıtı ile birlikte çok önemli bir gelişme sürecinin de en doğru yanıtını vermiş olacağız.

1_t-1024x453 Youtube Para Kazanma Teorileri Para ve İş

Youtube Para Kazanma Teorileri

Youtube sistemi komplike bir sistemdir ve her ne olursa olsun siz inanmasanız da bu sistemi anlık olarak kontrol eden yüzlerce kişilik bir ekip bulunuyor.Sizlerin bu noktada ki amacı, telif hakkı sorunu içermeyecek videolardan seçimler yapmanız. Özellikle kendinize özel videolar çok daha fazla ilgi görebilir. Mutlaka bu tip detaylara önem vermenizi rica ederim.

  1. Komik videolar her zaman prim yapacaktır.
  2. Futbolcu videoları yine en çok izlenenler arasında.
  3. Şarkı klipleri olabilir ancak telif hakkı sorunu çok yüksektir.
  4. Film fragmanları genellikle çok araştırılan ve telif hakkı sorununu nadiren çıkaran yöntemlerdendir.
  5. Vine videoları keza aynı şekilde en çok ilgi görenlerden.
  6. Bilgisayarlı eğitim videoları yine aynı şekilde fazlası ile ilgi çeker.

Kısacası kullanıcı odaklı düşünmeniz ve ben olsam ne izlerim gibi bir mantık yürütmeniz, bu sistemden ciddi anlamda para kazanabilmeniz için etkili bir yöntem olacaktır. Bu teoriler ışığında kendi kendinize bu işi çözmeniz son derece muhtemel olacaktır. Soru ve sorunlarınız için yorum yazmanız yeterlidir.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar

Murat

Bilgilendirme için teşekkür ederim hiç birşey yapmadan ilgi çekici komik videolar vb şeyleri sadece video düzenleme programları kullanarak ilgi çekici etiketlerle video izlenmesini ve reklamları tıklamaları arttırıp güzel paralar kazanabilirsiniz yavaş yavaş abone sayınız artınca birşey yapmanızada gerek kalmayacak tek yapmanız gereken yukarda verilmiş örnekleri uygulamaya koyma ve birazda sabretme yüklediğiniz ilk videoyu birden patlamasını bekleyemezsiniz.