Yürüyerek Para Kazanmak İstermisiniz?

İnternetten para kazanma imkânları kadar artık akıllı telefonlardan para kazanma olanakları da oldukça artmış durumda. Ek gelir elde edebileceğiniz gibi internetten kazanacağınız parayla geçiminizi bile sağlayabilirsiniz. Bu sizin bu işe ne kadar önem verdiğiniz ve ne kadar emek harcadığınız ile ilgilidir. Ne kadar sabırlı olur ve disiplinli bir şekilde çalışırsanız para kazanma imkânınız da o oranda artacaktır. Son zamanlarda oldukça popüler olan bir para kazanma yöntemiyle de kendinize ek gelir sağlamanız mümkündür. Bu yöntemin adı ise yürüyerek para kazanmadır. Evet, yanlış duymadınız. Büyük ihtimalle hiç duymadığınız gelir elde etme yöntemlerinden biri de yürüyerek para kazanmadır ve yurt dışında kullanan sayısı hiç de az değildir.

6_8-e1451765565261 Yürüyerek Para Kazanmak İstermisiniz? Para ve İş

Yürüyerek para kazanmak

 

Yürüyerek veya hareket ederek para kazanma fikri kulağa hoş gelen bir durum değil mi? Bitwalking, Bitcoin benzeri bir sistemle işlemektedir ve yürüme hareket etme gibi eylemlere para ödemektedir. Kazanacağınız para ise her on bin adımda 1 dolara denk gelmektedir. Yani on bin adım da yaklaşık 8 km’ye denk gelmektedir. Bu mesafe elbette gözünüzde büyüyebilir ancak her gün ne kadar yol yürüdüğünüzü hesaplayın. Günlük veya aylık iyi paralar kazanamayabilirsiniz ancak uzun vadede yani 1 yıllık bir sürecin sonunda hatırı sayılır bir para kazanma ihtimaliniz bulunuyor. Bu nedenle Bitwalking’i kullanmanızın size kesinlikle zararı yoktur. Kısa vadede iyi paralar kazanmanız mümkün değil ancak yine de uzun vadede iyi paralar kazanabilirsiniz.

Bitwalking uygulamasının mimarları Franky Imbesi ve Nissan Bahar bu proje için yaklaşık 10 milyon dolarlık bir yatırım desteği aldılar. Bu uygulamadan gelecek paraları bozduracak olan ilk firmaların ise ayakkabı üreticileri olması muhtemeldir. Sanal cüzdanlarda biriktirilen paralarla harcama yapabileceğiniz gibi uygulama geliştiricileriyle bankalar arasındaki görüşmeler olumlu sonuçlanırsa kazandığınız paraları bankalardan gerçek paraya çevirebileceksiniz.

151123092825_bitwalking_624x351_bbc_nocredit-e1451765699528 Yürüyerek Para Kazanmak İstermisiniz? Para ve İş

Yürüyerek Para Kazanmak İstermisiniz?

 

Projenin amacı insanların sağlıklı yaşam koşullarında hayatlarını sürdürmesi ve spor yapmasıdır. Burada verilmesi planlanan paralar elbette teşvik edici bir olay. Hatta uygulama geliştiricilerinden Franky Imbesi “Nerede olursa olsun ya da kim olursa olsun herkesin kazanabileceği bir paradan bahsediyoruz. Kazanılacak bu para, kimileri için haftada bir bardak kahve olabilir. Bazıları içinse hayatı tamamen değiştirebilir. Tüm bunları da hem sağlıklı kalıp hem de çevreyi daha az kirleterek yapabiliriz.” diyor ve uygulamayı özetliyor.

Şu an için Bitwalking uygulaması ülkemizde kullanılamıyor ve test aşamasında ancak ülkemizde kullanılmaya başlar başlamaz akıllı telefonlardan (IOS ve Android) indirilebilir hale gelecektir. Ayrıca www.bitwalkingturkiye.com sitesini takip ederek son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Benzer Yazılar

Yorumlar